Posted by mrtplvc - 11 Haziran 2015 - Tıkanıklık - No Comments

Ankara Kırmadan Tıkalı Banyo Gideri Açma

 

 

Ankara merkez ve çevre ilçelerin de, mobil hizmet aracımız sayesinde Tıkalı Banyo giderlerini kırmadan robot makineler ile kolayca açıyoruz. En zorlu tıkanıklıkları açacak imkana sahip ekiplerimiz sizlere en hızlı zaman da yönlendirilerek soruna müdahale etmektedir.

Ankara Tıkalı Banyo süzgeci açma işi robot makine ile artık çok kolay. Tıkanmış banyo deliği, Banyo pis su borusu, Banyo atık gider su borusu geri tepme, geri taşma ve tesisat tıkanıklığı sorunlarında bize ulaşın.

Banyo tıkanması genellikle kullanım sırasında dışarıdan atık su giderine giren yabancı maddelerin su borusunda ki bazı noktalara takılarak burada diğer atıkları da biriktirmesi sonucu meydana gelmektedir. Dikkat edilmesi gereken iki konu vardır. Birincisi, Gider süzgeçlerinin kapakları açık bulundurulmamalıdır. Yabancı maddeler süzgece takılarak giderin tıkanmasını önler. İkincisi, tıkanan gider kimyasal ile açıldığında kesinlikle sonrasında makine ile bir temizleme işlemi yapılmalıdır. Kimyasal sizi o anki zor durumdan geçici olarak kurtara bilir ancak gider makine ile temizlenmez ise daha sonrasında siz fark etmeden yada evinizde yok iken su taşması olabilir.

Banyo tıkanıklığı Bizim İşimiz.

 

Murat Sıhhi Tesisat / Ankara Kırmadan Tıkalı Banyo Gideri Açma

Ankara Tıkalı Banyo Gideri Açma

Ankara Tıkalı Banyo Gideri Açma

 


No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.