Posted by mrtplvc - 8 Mayıs 2015 - Petek temizliği - 3 Comments

Balgat Kimyasallı Petek  Temizleme Servisi

 

Kombi peteklerinde oluşan pas, kireç ve tortulaşma sebebi ile özellikle peteklerin altı ısınmıyor şikayeti görülmektedir. Bu paslanma ve kireçlenmenin ileri seviyelerde görüldüğü petekler hiç ısınamamaktadır. Bu ısınmayan petek genelde kombiye en uzak noktada olan yatak odasında bulunan petektir.

Kombiye en uzak petek sıcak su devir daimini en son alan petektir ve su içerisinde oluşan pisliğin birikeceği en uygun yerdir. Bu sebepten en son petek diye tabir edilen petekler de ısınma problemi ile karşılaşılmaktadır.

Kullanıcı son petekten ısı alabilmek için önce kombiye en yakın olan ısıyı daha fazla alan ve kullanım yeri olarak ilk ısı tavizi vereceğimiz yer olan mutfak ve banyo peteklerini ya kısmakta yada tamamen kapatmaktadır.

Böylece daha az alana sirkülasyon yapan kombi pompası son peteğe azda olasa su gönderebilmekte, müşteri ise aynı maliyetteki ısınma avantajı yerine mutfak ve banyo da ki petekleri kapatarak buralarda ısınma konforundan vazgeçmektedir.

En az 3 yılda bir yapılacak petek temizliği ile Kombi ısıtma eşanjörü iç kısmı ile Devir daim pompasının iç kısmı kireçler den arınacak, peteklerin içinde ki pas ve pislik dışarı atılarak yarı ısınma yada ısınmama sorunu olan petekler yeterli ısıyı elde ederek aynı maliyete evinizin hiçbir peteğini kapatmadan konforlu ısınma avantajından faydalanacak,

Kombiniz de kireç ve pas sebebi ile oluşacak ( Kombi Eşanjör, Devir daim pompası, Diyafram contası) arızalar engellenecektir.

Balgat Kimyasallı Petek Temizleme Servisi  Doğal Gaz Petek Temizliği hizmetinde sizlere hizmet sunmak için telefonlarınızı beklemektedir.

PetekTemizleme Makine ve Kimyasal Marifeti ile banyonuz dan bütün odalarınız da ki petekleri temizleyerek diğer odalarınız da dağınıklığa sebep olmuyoruz.

“Petekleri Temizletin %30 dan Başlayan Tasarruf Edin.”

Petek temizliği gereklimi? Faydaları Nelerdir?

Murat Sıhhi Tesisat Hırdavat
Ankara Bölge

 

Balgat PetekTemizleme

Balgat PetekTemizleme