Posted by mrtplvc - 22 Nisan 2015 - Bölge Su Tesisatı - 9 Comments

Çayyolu Su TesisatçısıÇayyolu SuTesisat Ustası

 

Çayyolun da mobil servis hizmet sistemi ile en hızlı şekilde su tesisatçı hizmeti sunabilen Çayyolu Su Tesisatçısı, tesisat arızaları ve onarımın da yedek parça temini yaparak size hiç bir zahmet vermeden sorunlara çözüm üretmektedir. Mahallenizin su tesisatçısı olarak hizmet vermekte, hizmet garantisi ve yedek parça desteği sunmaktadır.

Çayyolu Su Tesisatçı Ustası olarak profesyonel personel ve teknik cihazlar ile hizmet sektöründe daime yeniliği müşterimizle buluşturmak tayız.

Çayyolu Su Teisatçısı servisi sizlere hizmet için kurulmuş, teknolojik ekipman ile desteklenmiştir. Çayyolu Kırmadan Su kaçak bulma cihazı, Tıkalı gider açma makinesi, Petek temizleme makine ve kimyasalı ile sizlere hizmet sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Sıhhi Tesisatçı ustalarımız ile Çayyolu’nun her yerin de, Batarya değişimi, Klozet değişimi, Klozet sifon iç takım ve bas değişimi ve diğer hobi çalışmalarınız da sizlere destek vermekteyiz.

Ankara Su Tesisatçısı

Çayyolu Kimyasallı Makine ile Kombi Petek temizleme

 

Petek Temizleme makinesi Hava Komprösörlü

Kombi petekleri içerisinde oluşan pas kireç ve yoğun çamurlaşma sebebi ile peteklerin altı ısınmıyor ise yada kombiye uzak noktada ki peteğe sıcak su hiç gitmiyor ise çözüm Çayyolu Petek temizleme Servisinde. Petek Temizleme makinesi ve özel petek temizleme kimyasalı ile petekleri banyodan bağladığımız makine sayesinde diğer odalarınızda kirlenme ve dağınıklığa yol açmadan temizliyoruz. Yüksek devir gücüne sahip Petek temizleme makinemiz en zor tıkanmaları kireçleri, kolektör vanalarında oluşan tıkanmaları söker ve dışarı atar.  Isınmayan petekleri değiştirmeyi düşünen bir çok müşterimizi yüklü masraftan kurtarmanın mutluluğu ile sizleride bu hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz. Biz bu işi severek yapıyoruz.

 

Çayyolu Robot Makine İle Tıkalı Gider Kanal Açma Servisi

Çayyolu Kanal Açma Makinesi

 

Çayyolu Tıkalı Gider Açma Servisi ile  Tuvalet tıkandı, banyo gideri tıkandı, lavabo tıkandı derdine son.

Robot makinelerimiz ile tıkanmış giderlerinizi kırmadan dökmeden açıyor sizleri memnun ediyoruz.

Bu zor anınızda bizlere sizi mutlu etme fırsatı verin tecrübelerimizi sizler için kullanalım.

Her türlü tıkalı giderleri açmak için Çayyolu Tıkalı Gider Açma Servisi Sizlerle.

 

Çayyolu Termal Kamera ve Cihazlar ile Su Kaçak Tespiti

Çayyolu Su Tesisat Firması olarak, su kaçak tespitinde de en son teknolojik cihazlar kullanarak çalışmalarımız da müşterilerimize kolaylık sunmaktayız. Fayans ve Duvar arkasında oluşan su kaçağının tespiti artık Termal Kamera ve Cihazla kırmadan yapılabilmektedir.

Termal Kamera ve Dinleme Cihazları ile Su Kaçaklarını Kırmadan önce bularak yerini tespit ediyoruz. Yer tespiti  noktasal olarak yapıldıktan sonra fayans altından onarımını yapıyoruz.

Bilinen yöntemlerin dışında yeni sistem ve cihazlarla daime kendisini yenileyen firmamız, Su kaçak sebebi ile Nemlenen duvarlara, su sızıntısı ve damlaması olan tavanlara, fayans arasından gelen su akıntılarına kesin ve kırmadan çözüm üretmektedir.

Klozet Tamiri Su Tesisatçısı

 

Klozet tamiri için semtinizde her zaman ulaşabileceğiniz, destek alabileceğiniz bir su tesisatçısı olmalı.  Çayyolu klozet tamircisi olan servisimiz 7/24 klozet arızaları tamirinde sizlere yardımcı olabilir. Klozet tamirinde kaliteli işçilik, kaliteli malzemelerle hizmet almak isterseniz, firmamızı arayabilirsiniz. Klozet musluğu arızaları, klozet takımı arızaları, iç takım değişimi gibi sorunlarınızı titizlikle çözümleriz. Firmamız bu hizmetlerini uygun fiyat politikasıyla sunmaktadır. Sifon arıza yaptıysa, rezervuar arızası yaşanıyorsa, klozet dolmuyor, klozetten su sızıyor ise sizin de bir ustaya ihtiyacınız var demektir. Çayyolu servisimizi arayın, hemen klozet tamirinde deneyimli ustamızı gönderelim. Klozet ile alakalı her türlü sorunda, arızada profesyonel destek almakta geç kalmayın. Klozet arızaları ehil ellerde tamir edilsin.

Çayyolu Klozet ve Gömme Rezervuar İç Takımı Tamiri

 

  • Vitra, Geberit, Creavit, Kale, Slim, Japar, Vissam Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri