Posted by mrtplvc - 5 Haziran 2015 - Bölge Su Tesisatı, Tıkanıklık - 7 Comments

Etimesgut Tıkalı Kanal Açma Servisi Robot Makine İle Kırmadan

 

Etimesgut Robot Makine ile Tıkanıklık Açma Servisimiz, ev ve iş yerlerinde oluşan tuvalet tıkanma taşması, Banyo tıkanma ve taşması, Mutfak Lavabo tıkanma ve taşması, Balkon gider tıkanması, tesisat tıkanması gibi sorunlarda sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Tıkanıklıkları Robot makinelerimiz ile KIRMADAN kolayca açıyoruz. Tuvalet tıkandı, Banyo, Mutfak Lavabo tıkandı sorununa kolay çözümler sunarak müşteriye pratik çözümler sunmaktayız. Her türlü zorlu tıkanmaları hiç zorlanmadan ve etrafı kırıp dökmeden kolayca açıyoruz.

Pis Su Borularında Tıkanmaların Sebepleri

 

Pis su giderleri, Tuvalet, Mutfak Lavabosu, Banyo, Çamaşır bulaşık makinesi gibi alanlarda oluşan atık suları Aski rogar hattına taşıyan pimaş borulardır. Bu boru hatları, kullanıcılar tarafından içine atılan bez, çaput, çorap gibi malzemelerin boruya sıkışması, yada mutfak lavabosu gibi alanlarda kullanılan yağların borularda katılaşması sonucu tıkanmaktadır.

Eğer sizinde evinizde, tuvalet taşması, tıkanması, banyo mutfak lavabosu tıkanması, taşması oluyor ise hiç uğraşmadan mutlaka Etimesgut Tıkanıklık Kanal Açma Servisini arayarak yardım isteyiniz.

Pis su boruların da oluşan tıkanma ve taşmalar profesyonel Robot Makine olmadan açılması mümkün değildir. Etimesgut Tıkalı Kanal Gider açan firmamız Rogar, pis su, taşma ve tıkanmalarını Robot Kanal Açma aleti ile kolayca açabilmektedir.

Tıkanma sırasında insanların yaşadığı bir diğer sorun ise Kimyasal sıvı kullanmasıdır, Lavabo, kanal, gider açma kimyasal sıvısını tıkanmış tesisat hattına ölçüsüz olarak aşırı derecede dökülmesidir. Tıkalı kanal açılsın diyerek litrelerce kimyasalı boruların içine boca edilmekte, bir nevi kimyasal tepkime ile ısınma ortaya çıkaran kimyasallar aynı zaman da gereğinden fazla tesisatın içinde kalmasından dolayı boruları eğmektedir. Bu sebep ile Lavabo Tuvalet Açma kimyasal sıvılarını kullanımına uygun olarak, tıkalı gideri açtıktan sonra kullanınız. Tıkanmış olan boru hatları su ile dolu olduğundan kullanılan kimyasal tıkalı olan alana ulaşamayacağından herhangi bir faydası da olmayacaktır.

“İstek sizden Hizmet bizden.”

Murat Sıhhi Tesisat / Etimesgut Makine ile Tıkalı Gider Açma

 

Diğer Hizmetlerimiz ;

* Etimesgut Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçak Tespiti

* Etimesgut Kimyasal ve Makine İle Petek Temizliği

Etimesgut Tıkalı Gider Açma

Etimesgut Tıkalı Gider Açma


 

Etimesgut kanal açma, tıkalı gider açma, tuvalet açma, mutfak lavabosu açma, tıkanıklık açma, tuvalet taçtı, mutfak taştı, klozet tıkandı, gibi arızalar  robot cihazlarla kırmadan açılır.

7 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.