Posted by mrtplvc - 23 Nisan 2015 - Bölge Su Tesisatı - 8 Comments

Etimesgut Su Tesisatçı Ustası

 

Her türlü sıhhi tesisat işlerinde uzman ekip ve teknik cihazlar desteği ile çalışan ve müşterisine profesyonel hizmet sunmayı hedefleyen Etimesgut Su Tesisatçısı, Su Tesisatçısı ihtiyacınız olduğunda size bir telefon kadar yakındır. Mahallenizin tesisatçısı misyonunu üstlenen ve iletişim ulaşım imkanı ile size en yakın su tesisatçısı olarak hizmet vermeyi hedefleyen Su Tesisatçı Firması Etimesgut da her mahalleye ulaşabilen ve yedek parça temini yaparak hizmet sunabilen bir servis ağına sahiptir.

 

 

 

 

 

 

Su Tesisatı arıza ve tamirleri profesyonel usta ve hizmet garantili firmalara yaptırılmaz ise sürekli olarak size sorun yaratacak yaptığı işin devamında Müşterinin sorunlarına çözüm sunamayan tesisat ustaları size ikinci bir masraf açtıracaktır. Yapmış olduğumuz işler Garantimiz altındadır.

Su tesisat boru arızası, musluk ve batarya arızası, su kaçakları, kanal tıkanıklıkları gibi en zorlu sorunlarda sizlere Robot Makine ve Cihazlar ile hizmet sunmaktadır.

Etimesgut Su Tesisatçısı, Su tesisatı işleri ile ilgili  her konuda firmamıza danışa bilirsiniz. Ankara Bölgesinde servisimiz sizlerin sorunlarına çözüm bulmak için hazırdır.

Ankara Su Tesisatçısı / Murat Sıhhi Tesisat

 

Etimesgut Kimyasallı Petek Temizleme Servisi

Etimesgut bölgesinde hizmet veren Etimesgut Petek Temizleme Servisimiz petek temizliğinde kaliteli Petek temizleme kimyasalı ve Petek Temizleme Makinesi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Üst kısımları ısındığı halde alt kısımları ısınmayan petekler için ya da bazı odalarınızda hiç ısınmayan petekler için Etimesgut Su Tesisatçısı bünyesin de bulunan, Etimesgut Petek Temizleme Servisimizi araya bilirsiniz.

Petek Temizleme Servisimiz sizlere;

  • Kombi Kolektör vana değişimi,
  • Termostat vana montajı,
  • Radyatör petek değişimi,
  • Petek yer değişimi,
  • Odalara Petek ilave etme,
  • Banyo Mutfak peteklerini Havlupan  radyatörler ile değiştirme,

hizmetleri sunmaktadır.

 

Etimesgut Makine ile Tıkalı Kanal Açma Servisi

Etimesgut Su Tesisatçısı, kanal açma işleminde de Robot Makine kullanarak  Tıkanmış tuvalet, banyo, lavabo, mutfak giderlerini KIRMADAN robot makineler vasıtası ile kolayca açmaktadır. Etimesgut Tıkalı Gider Açma Servisi güçlü ekipman ve deneyimli personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Pimaş tıkanmaları, gider boru hattının yenilenmesi, banyonuza sonradan klozet eklenmesi gibi hizmetleri de sizlere sunmaktayız.

Etimesgut Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Etimesgut Termal Kamera ile Su Kaçak Tespit Servisi

Etimesgut Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespiti servisimiz tarafından gerekli ekipmanlar ile KIRMADAN önce yapılmaktadır. Kaçak yer tespiti yapıldıktan sonra tamir edilmektedir. Banyo, Mutfak su kaçaklarında, Kombi petek tesisatında su kaçağı gibi durumlarda Etimesgut Su Kaçak Tespit Servisi  kırmadan kaçak tesbitini noktasal olarak yapmaktadır.

Su Kaçak Tesbiti Etimesgut

Klozet Su Sızdırma Sorunu

 

Etimesgut klozet tamircisi olarak hizmet veren servisimizden kaliteli işçilik ve malzemelerle, deneyimli ustalarımızdan 7/24 yardım alabilirsiniz. Klozet musluğu arızaları için, iç takım değişimi için, klozet takımı arızası için kısaca klozet ile ilgili her türlü sorununuzda sizlere yardımcı oluruz. Ustalarımızı itinalı bir şekilde, titizlikle klozet arızalarını tamir eder. TSE kalite belgesine sahip malzemeler kullanır, klozet arızasını kısa sürede tamir ederler. Klozetten su sızıyor, klozet dolmuyor ise klozet iç takımlarının kontrol edilmesi, gerekiyorsa tamir edilmesi, gerekiyorsa iç takım değişimi yapılması gerekir. Klozet musluğu arızaları için deneyimli bir ustaya ihtiyacınız olursa, Etimesgut su tesisatçısı firmamızdan destek alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden klozet tamircisi ustalarımızı çağırabilirsiniz.

Klozet ve Gömme Rezervuar Sifon Şamandıra Tamir ve Montajı

 

Klozet ve Gömmer Rezervuar iç takım yedek parça ve tamiri için Klozet Tamir Ustalarımızı arayabilirsiniz. Klozet sifon ve şamandıra su akıtması gibi sorunlarınız da parça değişimi, yada klozet montajı için Etimesgut Su Tesisatçısı olarak Murat Tesisat hizmete hazır.

  • Vitra ,Geberit ,Creavit ,Kale ,Slim ,Japar ,Vissam Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri

 

 

 

 

Etimesgut Servisimizde ki Mahalleler:

*30 Ağustos Mahallesi Tecisatçı Usta
*Altay Mahallesi Tesisatçı Usta
*Ayyıldız Mahallesi Tesisatçı Usta
*Ballıkuyumcu Mahallesi Tesisatçı Usta
*Eryaman Mahallesi Tesisatçı Usta
*Fevziye Mahallesi Tesisatçı Usta
*İstasyon Mahallesi Tesisatçı Usta
*Piyade Mahallesi Tesisatçı Usta
*Şehit Ali Mahallesi Tesisatçı Usta
*Topçu Mahallesi Tesisatçı Usta
*Yavuz Selim Mahallesi Tesisatçı Usta
*Ahi Mesut Mahallesi Tesisatçı Usta
*Aşağı Yurtçu Mahallesi Tesisatçı Usta
*Bağlıca Mahallesi Tesisatçı Usta
*Elvan Mahallesi Tesisatçı Usta
*Etiler Mahallesi Tesisatçı Usta
*Göksu Mahallesi Tesisatçı Usta
*Kazım Karabekir Mahallesi Tesisatçı Usta
*Süvari Mahallesi Tesisatçı Usta
*Şeker Mahallesi Tesisatçı Usta
*Tunahan Mahallesi Tesisatçı Usta
*Yeşil Ova Mahallesi Tesisatçı Usta
*Alsancak Mahallesi Tesisatçı Usta
*bahçekent Mahallesi Tesisatçı Usta
*Erler Mahallesi Tesisatçı Usta
*Fatih Sultan Mahallesi Tesisatçı Usta
*Güzelkent Mahallesi Tesisatçı Usta
*Oğuzlar Mahallesi Tesisatçı Usta
*Şehit Osman Avcı Mahallesi Tesisatçı Usta
*Şeyh Şamil Mahallesi Tesisatçı Usta
*Yapracık  Mahallesi Tesisatçı Usta
*Yukarı Yurtcu Mahallesi Tesisatçı Usta