Posted by mrtplvc - 15 Temmuz 2015 - Su Kaçağı - 2 Comments

MAMAK SU KAÇAK BULMA (TERMAL KAMERA İLE KIRMADAN)

Murat Sıhhi tesisat firması olarak Mamak ilçe genelinde Kırmadan Görüntülü su kaçak tespit hizmeti vermekteyiz. Mobil hizmet aracımızla sizlere bir telefon kadar yıkınız.

Ev yada iş yerlerinde oluşan su kaçaklarını su sızmalarını su damlamalarını tesisatı teste sokarak termal kamera ile görüntülü ve cihazlarla yer tespiti yaparak kırmadan noktasal olarak bulmaktayız.

Mamak Su Kaçak Bulma

Mamak Su Kaçak Bulma

Profesyonel hizmet vermekte olan firmamız tam donanımlı ve deneyimli ekipler ile su boruların da oluşan ve tahribat yada ekonomik ömrünü doldurmuş olmasından dolayı boru çatlamalarını yada deliklerini kolayca ve size zahmet vermeden bulmaktayız.

Mamak Kaçak Tespit

Mamak Kaçak Tespit

Su kaçakları duvar ve zemine ciddi zara veren ve kullanmadığınız suyun parasını ödemek durumunda kaldığınız sorunlardır. Su kaçağı zamanla size fark ettirmeden evinizin duvar yada zemininde yada komşunuzda oluşan bir su kaçağı sebebi ile evinizin tavanında zamanla kavlama sararma sıva düşmesi gibi ciddi sorunlara sebebiyet vermektedir. Bu sebepten dolayı su kaçağı gibi sorunlarda sizi strese sokan tadilatları engellemek ve kırmadan su kaçağını tespit ettirmek için bizi arayın. Mamak Su Kaçak bulan firma telefonu aradığınız da bize ulaşa bilirsiniz.

 

Murat Sıhhi Tesisat / Mamak Su Kaçak Bulma

Mamak SuTesisat Ustası

Mamak Su Tesisat Ustası

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.