Posted by mrtplvc - 5 Mayıs 2015 - Tıkanıklık - 9 Comments

Yenimahalle Tıkalı Gider Kanal Açma

 

Yenimahalle de hizmete sunduğumuz Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma Servisimiz yeterli teknik donanım ve makine ile tıkanan banyo, tuvalet, lavabo balkon gideri gibi pis su gideri açma işlemini kolayca yapmaktadır. Sizlere hiçbir zahmet vermeden kırma ve dökme işlemi yapmadan Robot makineler ile pimaş girişinden tıkalı bölgeye ulaşarak müdahale ediyoruz. Üstün hizmet servisimiz ile Yenimahalle ye Tıkalı Gider Açma servisi vermekten gurur duyuyoruz.

Tıkalı Gider Açma Makinesi Yenimahalle

Yenimahalle Tıkalı Mutfak Açma Servisi

 

Tıkanmış bir mutfak günlük tüm faaliyetimizi olumsuz etkiler. Mutfak lavabosunda yıkanan yağlı bulaşık atıkları, yemek atıkları ve bulaşık makinesinin yağlı atık suları, tesisat boruların da zamanla tıkanmaya sebep olmaktadır. Bu gibi tıkanmalar genel olarak dirseklerde ve lavabo borularının yatay giden yerlerinde olmaktadır.

Mutfak lavabo gider borularında oluşan bu tıkanıklıkların  bina borularından mı olduğunu şu şekilde anlayabiliriz. Mutfak lavabosunda oluşan tıkanma sonucun da eğer üst kat dairelerin mutfakta kullandığı sular alt kat dairenin mutfak lavabo borularından geriye yaşıyor ise bu bina ortak boruların da bir tıkanma olduğunu gösterir.

Mutfak Lavabo boruların da oluşan tıkanıklık Robot makine ile parçalanarak açılır. Makine haricin de herhangi bir kimyasal asit tıkanma sonrasın da giderleri açma işlemin de etkili olamaz.

Tıkalı mutfak giderinizi Yenimahalle Tıkalı Mutfak Gideri Açma Servisine açtırarak gününüzün geri kalan kısmını kendinize ayırın.

Tıkalı Mutfak Gideri Açma Ankara

Tıkalı Mutfak Gideri Açma Ankara

Tuvalet Neden Tıkanır? Nasıl Açılır?

 

Tuvalet ve Klozet giderlerinde oluşan tıkanıklıklar genel olarak, bez parçaları, çorap, çamaşır, çocuk bezi, ıslak mendil gibi cisimlerin pis su borusun da sıkışması ile oluşur. Bu tıkanıklık daire pis su hattında olabileceği gibi, bina ortak pis su borusun da da olabilir. Bunu anlamanın yolu da yukarıda Mutfak tıkanıklık yazımız da yazdığımız durumla aynıdır.

Tuvalet taşması, klozet suyunun banyo deliğinden çıkması, tuvaletin pis suyunun taşın içine dolması, ve tuvalet klozet suyunun yavaş yavaş akması tıkanıklığın belirtisidir. Bu şekilde oluşan bir tıkanıklık ancak Robot Makineli Gider Açma Ustası tarafından açılabilir. Bu konuda profesyonel bir yardım almalısınız.

Tıkalı Kanal Açma servisimiz, uzman ustalar ve Robot Makineler ile tıkalı kanal, tuvalet, klozet, mutfak, banyo, lavabo gibi sorunları kolayca açmaktadır.


Pamuklar Mahallesi, Yenimahalle

9 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.