Posted by mrtplvc - 7 Mayıs 2015 - Petek temizliği - 3 Comments

Anıttepe Kimyasallı Petek tesisat temizleme Servisi

 

Anıttepe Kimyasallı petek temizleme servisi kaliteli kimyasal ve makine ile size petek temizleme hizmeti sunmaktadır.

Tamamı ya da yarısı ısınmayan petekleri petek temizleme kimyasalı ve Petek Temizleme Makinesi ise kolayca temizleyerek, sıcak su dolanımını zorlaştıran kireç, pas ve tortu gibi pislikleri Kombi Petek tesisatından dışarı atıyoruz.

Biz bir litre kimyasalı peteklerin içerisine boşaltarak ağzını kapatıp gitmiyoruz. Biz yaklaşık bir buçuk saat süren uygulamamız ile peteklerden aldığımız pis suyu dışarı tahliye ediyoruz.

Petek Temizleme Makinesini banyonuzda bulunan peteği tesisattan ayırarak gidiş geliş borusuna bağlıyoruz ve odalarda ki bütün petekleri sökmeden yerinde buradan makine ve kimyasal marifeti ile temizliyoruz.

Anıttepe Petek Temizleme Servisi olarak işimizi titiz ve düzenli yapıyoruz. Evinizin hiçbir yerinde dağınıklığa sebep olmuyoruz. Düşük Doğal gaz faturası ile daha çok ısınmak istiyor iseniz peteklerinizi temizletmelisiniz.

Anıttepe Kombi petek servisimiz ayrıca sizlere Kombi su kaçaklarında kimyasal ile kırmadan onarım himetide vermektedir. Eğer kombinin barı düşüyorsa, kombi su eksiltiyor ise çözümü biz sunuyoruz. Hiç bir yeri kırmadan kimyasal yardımı ile kombi su kaçağını onarıyoruz.

Size Hizmet sunabilmemiz için bizi arayın.

Petek temizliği gereklimi? Faydaları Nelerdir?

Petek Temizleme Makinesi Ankara

Petek Temizleme Makinesi Ankara

Anıtttepe Harita

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.