Posted by mrtplvc - 18 Temmuz 2017 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı, Tıkanıklık - No Comments

İncek Su Tesisatçısı

 

İncek su tesisatçısı, su tesisat arıza ve onarımlarında, Tıkanıklık, lavabo ve tuvalet açma işlemlerinde, su kaçak ve tespit işlemlerinde sizlere en teknolojik cihaz ve makineler ile hizmet sunarak profesyonel bir iş imkanı sağlamaktadır. Profesyonel Su Tesisat ustalarımız ve arıza tespit ve onarımında kullandığımız makine ve cihazlar ile en zorlu arızaları kolayca çözüyoruz.

İncek Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

 

Su kaçak arızalrında, su sızntısı, boru patlaması gibi sorunlarda bizi arayın. Termal Kameralı Su Kaçak Tespit servisimiz ile su kaçağının yerini kırmadan tespit ederek sizleri daha fazla fayans ve duvar kırım işlerinden kurtarıyoruz. Termal kameralar ve dinleme cihazları ile su kaçak ve boru patlaklarını nokta olarak tespit edebiliyoruz. Su tesisat kaçak ve onarımı konusunda idaalı ve tecrübeliyiz.

Tıkalı Gider ve Kanal Açma 

 

Sıkça rastlanan tuvalet tıkanması ve taşması, mutfak lavabo tıkanması gibi sorunlar için ertık duvarlarınızı fayanslarınızı kırdırmayın. İncek tıkalı tuvalet ve mutfak açma servisimiz, tıkanıklıları kırmadan robot makine ve cihazlarla açabilmektedir.

Bez, çamaşır, poşet gibi cisimlerin pimaş borulara sıkışması sonucun da tıkanan ve taşan pis su borularının içini robot makineler ile kırmadan açabilmekteyiz. 25 mt ileri temizleme kabiliyeti olan makinelerimiz ile tıkalı boruları içamak bizi için çok kolay.

İncek Kimyasallı Petek Temizleme

 

Isınmayan petekleri, üstü ısındığı halde alt kısımları soğuk kalan petekleri makine ve kimyasal ile evinizde ki petekleri sökmeden yerinde temizliyoruz. Tek noktadan yüksek devir daim gücüne sahip makine ve pas kireç ve çamur çözücü kimyasallar ile peteklerin tam ısınmasını engelleyen tıkanmaları açarak temizlenmesini sağlıyoruz. %30 doğal gaz tasarrufu sağlayabileceğiniz bu uygulama ile ısınmada da farkı hissedeceksiniz. Petek tesisat temizliği her  2 yılda bir mutlaka yapılmalıdır.

 

İncek Su Tesisatçısı, tuvalet tıkandı, mutfak tıkandı, tuvalet taştı, mutfak lavabosu akmıyor, su kaçak gibi sorunlarınızı profosyonel ekip ve cihazlar ile çözmektedir.

Ankara Su Tesisatçısı

DİKMEN SU TESİSATÇISI ÇANKAYA

 

 

 

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.