Posted by mrtplvc - 10 Haziran 2015 - Tıkanıklık - 2 Comments

Ankara Tıkanmış Mutfak Lavabo Borusu Açma

.

Ankara Tıkalı Mutfak Gideri açma servisimiz, mutfak borusun da oluşan yağlanma  yada farklı sebepler ile oluşan tıkanmaları kırmadan Robot Makine ile kolayca açmaktadır. Mutfak taşı lavabosu, Mutfak taşı Evyesi, Bulaşık Çamaşır makinesi gider borularının tesisat tıkanıklığını açmak bizim uzmanlık alanımızdır.

Mutfak lavabo gideri en çok kullanılan ve ister istemez içerisine yabancı maddelerin gittiği pis su borusudur. Mutfak taşı atık su tesisatının tıkanması özellikle ev hanımlarının çalışma alanı olan ve evimizin gıda kileri vazifesini gören bu hassas yeri pis kokular ve taşan atık su giderleri sebebi ile hijyenik durumunu koruyamamaktadır. Mutfağınızın daha temiz kokması ve  atık pis su borusunun geri taşmaması için tıkanmasını beklemeden düzenli periyodik aralıklarla temizletilmesini öneririz.

Apartman gider borusu açma  yani kanalizasyon borularının apartmana ait olan kısmı dikey inen ana kolun borulara çatal ile bağlı olan alanlardır. Dikey boruya bağlı olan çatalın kendisinde yada dikey boruda bir diğer örnek ile binanın ortak pis su borusunun gittiği ana şebeke pis su borusuna ait sorunların ücretleri bina yönetimine aittir. Bu gibi alanlar da oluşan tıkanıklık yada diğer arızaların ücretini bina yönetimi öder.

Diyelim ki bir pimaş boruda tıkanıklık var bu tıkanıklık kime ait daireye mi yoksa binaya mı? Bunu anlamanın şöyle bir yolu var. Örnek olarak mutfak gideri tıkandı ve en alt komşunun mutfak lavabosundan pis su taşıyor budum da üst kattan kullanılan yanı dökülen suların alt katta ki komşunun giderinden geri tepmesine bakmak gerekir. Eğer üst kat komşuların kullanış olduğu pis sular alt kat komşunun giderinden geri tepiyor ise bu durum da tıkanıklık ortak bina giderinden demektir. Bu durum tuvalet ve banyo giderleri içinde geçerlidir.

KAMERALI KANALİZASYON BORUSU İÇİ GÖRÜNTÜLEME

Tıkanıklığa sebep olan ve borularda biriken pislik sebebi ile kötü kokuya neden olan pisliği ve pimaş boru içerisinde çökme yada kırılmaları görüntülemek için kanal görüntüleme kameraları kullanılmaktadır. Kanal içi görüntüleme kamerası ile pis su borularının içini yüksek çözünürlük ve aydınlatmaya sahip teknolojik aletlerle görüntüleme yapmaktayız. Pis su borusunun arızasını bor içerisinde tespit ederek yüzeyden arızalı olan alanı detektör ile tarama işlemi yaparak noktasal bulmaktayız.

Kanal Görüntüleme cihazları ile, kayıp logar kapağı ve çökmüş büz hatlarını da kolayca tespit edebilmekteyiz. Bahçe içerisinde üzerine toprak ve benzeri şeyler atılması sebebi ile zamanla kayıp olan logar kapağının yerini cihazlar ile kolayca tespit edebilmekteyiz.

Ankara Tıkalı Kanal Açma servisimiz, kanalizasyon çukurunda ki tıkanma ve logar çukur temizliğini jet sulu makineler ile boru, hat, kanal temizliğini yapmaktadır. Yüksek tazyik güzüne sahip kanal yıkama makinelerimiz ile büz, pimaş ve kanal borularında ki tıkanıklıkları açarak temizleme işlemleri yapmaktayız.

Mutfak Gideri Açana Usta

.

Mutfak ve Banyo gibi tıkanmalarda dikkat edilmesi gereken önemli bir husus ise ileri derecede tıkanma sorunu oluşan durumlarda kimyasal kullanılarak tıkalı giderin açılmasıdır ki bu durum kullanıcıyı yanılta bilmektedir. Çünkü ileri derecede tıkanmış bir gideri tıkanıklık açma kimyasalı tamamen açamamaktadır. Kimyasal kullanımı ile çok az bir kısmı açılan gider müşteriyi yanıltarak daha sonraki zamanlarda tamamen açıldı sanılan gider geri taşmaktadır.

Murat Sıhhi Tesisat olarak Ankara Genelinde Mobil Hizmet Araçlarımız ile Ankara Tıkalı Mutfak Atık su Borusu temizleme servisi hizmeti vermekteyiz.

Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Temiz ve sadece yaptığınız mis kokulu yemeklerinizin  mutfağınızda kokmasını ve yabancı kokuların mutfağınız da olmamasını istiyor iseniz Ankara Tıkalı Mutfak Gideri Açma Servisini arayın.

Servis Hizmetlerimiz

Ankara da Tıkanıklık Açma, Tıkalı Gider Açma, Tıkalı kanalizasyon borusu açma, Tıkalı lavabo ve lavabo borusu açma, Balkon gideri açma, yağmur suyu gideri açma, klozet tıkandı nasıl açılır? tuvalet tıkanıklık nasıl açılır? mutfak gideri açma ilaçlı? lavabo açıcı kimyasal, lavabo açıcı zararlımı? Banyo süzgeç gideri tıkandı açan usta, yağmur borusu açma, tıkanıklık açan firmalar, tuz ve sirke ile lavabo açma, Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor, Apartman gider borusu tıkandı,

ANKARA DIŞIN DA , ADANA, ALANYA, ANTALYA, ARTVİN, ELAZIĞ, ERZURUM, AĞRI, SİİR, BURSA, İSTANBUL, İZMİR, BODRUM, MUĞLA, DİDİM, ALANYA, FİNİKE, KUMLUCA, EDİRNE, KIRIKKALE, AYDIN, DENİZLİ, AFYON, SİVRİHİSAR, MERSİN, HATAY, DİYARBAKIR, BİTLİS, MUŞ, ÇORUM, ÇANKIRI, YOZGAT, AMASYA, BARTIN, SAFRANBOLU, KUŞADASI, MARMARİS, DATÇA, ÇANAKKALE, BALIKESİR bölgeleri için iletişime geçmeyiniz

Murat Sıhhi Tesisat / Ankara Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Tanıtım Videosu

 Servis Bölgelerimiz :
Keçiören, Yenimahalle, Şentepe, Eryaman, Sincan, Etimesgut, Bağlıca, Çayyolu, Mutlukent, Alacaatlı, Ümitköy, İncek, Gölbaşı, Çankaya, Dikmen, Mamak,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.