Posted by mrtplvc - 10 Haziran 2015 - Tıkanıklık - 2 Comments

Ankara Tıkanmış Mutfak Lavabo Borusu Açma

 

Ankara Tıkalı Mutfak Gideri açma servisimiz, mutfak borusun da oluşan yağlanma  yada farklı sebepler ile oluşan tıkanmaları kırmadan Robot Makine ile kolayca açmaktadır. Mutfak taşı lavabosu, Mutfak taşı Evyesi, Bulaşık Çamaşır makinesi gider borularının tesisat tıkanıklığını açmak bizim uzmanlık alanımızdır.

Mutfak lavabo gideri en çok kullanılan ve ister istemez içerisine yabancı maddelerin gittiği pis su borusudur. Mutfak taşı atık su tesisatının tıkanması özellikle ev hanımlarının çalışma alanı olan ve evimizin gıda kileri vazifesini gören bu hassas yeri pis kokular ve taşan atık su giderleri sebebi ile hijyenik durumunu koruyamamaktadır. Mutfağınızın daha temiz kokması ve  atık pis su borusunun geri taşmaması için tıkanmasını beklemeden düzenli periyodik aralıklarla temizletilmesini öneririz.

Mutfak Gideri Açana Usta

 

Mutfak ve Banyo gibi tıkanmalarda dikkat edilmesi gereken önemli bir husus ise ileri derecede tıkanma sorunu oluşan durumlarda kimyasal kullanılarak tıkalı giderin açılmasıdır ki bu durum kullanıcıyı yanılta bilmektedir. Çünkü ileri derecede tıkanmış bir gideri tıkanıklık açma kimyasalı tamamen açamamaktadır. Kimyasal kullanımı ile çok az bir kısmı açılan gider müşteriyi yanıltarak daha sonraki zamanlarda tamamen açıldı sanılan gider geri taşmaktadır.

Murat Sıhhi Tesisat olarak Ankara Genelinde Mobil Hizmet Araçlarımız ile Ankara Tıkalı Mutfak Atık su Borusu temizleme servisi hizmeti vermekteyiz.

Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Temiz ve sadece yaptığınız mis kokulu yemeklerinizin  mutfağınızda kokmasını ve yabancı kokuların mutfağınız da olmamasını istiyor iseniz Ankara Tıkalı Mutfak Gideri Açma Servisini arayın.

Murat Sıhhi Tesisat / Ankara Tıkalı Mutfak Gideri Açma

 

Tanıtım Videosu

 Servis Bölgelerimiz :
Keçiören, Yenimahalle, Şentepe, Eryaman, Sincan, Etimesgut, Bağlıca, Çayyolu, Mutlukent, Alacaatlı, Ümitköy, İncek, Gölbaşı, Çankaya, Dikmen, Mamak,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.