Posted by mrtplvc - 9 Haziran 2015 - Tıkanıklık - 5 Comments

Tıkalı Tuvalet Gideri Açma Ankara 

 

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma Servisimiz Ankara genelinde tıkalı taşmış tuvalet gibi son derece can sıkıcı durumlara kırmadan robot makine ile açarak kolay ve profesyonel çözümler getirmektedir.

Tuvalet taştı, tuvalet tıkandı, tuvalet su akmıyor, tuvaletten su çıkıyor, tuvalet geri bastı tesisat tıkandı gibi birçok sorunlarda sizlere profesyonel çözümler getirmekteyiz.

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır ?

 

Tuvalet tıkanması bir çok sebepten olabilir. Bunlardan bazıları pimaş ezilmesi, eğim hatası sebebi ile pis su borusunun zamanla dolarak tıkanması gibi doğal sebepler olabileceği gibi tuvalete yabancı madde düşmesi sonucu da tıkanmalar olabilir. Genellikle çocuk oyuncakları, çorap, bez parçası gibi bir çok yabancı madde tıkanmaya sebep olmaktadır. Yabancı madde düşmesi sonucu oluşan tıkanmaları tel ve benzeri malzemeler ile açmaya çalışarak tıkanma yı alt kat komşumuzun tuvalet borusuna doğru ite bilirsiniz. Bu şekil de açtığınızı düşündüğünüz tuvalet tıkanıklığı aslında alt komşumuzu madur etmiş olabilirsiniz. Bu gibi durumlar da alt kat komusunuza mutlaka bilgi vermelisiniz.

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım

 

Alaturka Tuvalet Modeli (Ankara)

Tuvalet Alafranga (Klozet) ve Alaturka modelleri olmak üzere iki kısıma ayrılırlar. Tıkanıklık sebepleri ve açma yöntemleri aynıdır. Ancak çoğu zaman Klozet tipi tuvaletlerin  “S” tenilen kısımları dar kafesli olduğundan Robot Makinenin aparatı geçmemektedir, bu sebeple klozet yerinden sökülerek boru tıkanıklığı açılmaktadır.

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma servisi işini ciddiye alan sorunları önemseyen ve yarinde çözümleme kabiliyetine sahip ekiplerdir. Robot makinelerle kırmadan yapılan tıkanıklık açma uygulaması evinizi bir şantiye alanına çevirmeden kolayca yapılmaktadır.

Ankara geneline hizmet verme kabiliyetine sahip Mobil Hizmet aracımız bir telefonunuz ile adresinize yönlendirilmektedir. Ankara’nın pratik çözümler merkezi olan Murat Sıhhi Tesisat sizlerin sorunlarına en yakın ve en güvenilir

Murat Sıhhi Tesisat / Ankara Su Tesisatçısı

 

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.