Posted by mrtplvc - 20 Haziran 2015 - Su Kaçağı - 5 Comments

Ankara Su Kaçak Bulma

.

Ankara genelinde mobil hizmet veren servis araçlarımızla, Termal kamera ile Görüntülü ve Cihazla kırmadan Su Kaçak Bulma Tespit ve tamirin de siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermekteyiz. Alt katınıza damlayan su, yada üst kattan sizin evinize damlayan su, duvar ve tavan rutubetin de profesyonel çözümler sunmaktayız. Su kaçağı bulma termal kamera ve cihazları ile Ankara Su Kaçak Bulma servisimiz su kaçak ve sızıntılarını kırmadan sorunsuzca tespit ederek onarımını sağlamaktayız. Ankara ili ve ilçelerine hizmet vermekte olan Ankara Su Kaçak Bulma Servisimiz siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakındayız. Ankara Su Kaçak Bulan Firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Meydana gelir?

.

Su Kaçakları, Temiz su tesisatından , Pis su tesisatından yada Derz ve Fayans arasında oluşan çatlaktan olmak üzere üç kısımda incelenebilir.

1- Temiz sıcak soğuk su şebekesi su kaçağı

.

Temiz su kaçağı pprc boru diye bilinen plastik boruların kaynak hatası fabrikasyon hatalar gibi sebeplerden kaynaklı maruz kaldığı sürekli basınçtan dolayı zaman içerisinde delinme meydana gelmektedir.  Yada eskimiş demir borularda oluşan pas ve kireçlemeler sonucu tahrib olması sebebi ile yine delinme sonucu olaşan su kaçakları temiz su kaçaklarıdır.

2- Pis su hattı Pimaş boru su kaçağı

.

Pis su kaçağı ev yada işyerlerinde bulunan lavabo banyo tuvalet gibi atık suları şehir etık su hattına taşıyan pimaş borularda bina oturması sonucu çökme sebebi ile conta hatası sebebi ile su kaçakları meydana gelebilmektedir. Ankara su kaçak tespit servisimiz siz değerli müşterilerimize bu konularda profesyonel hizmetler sunmaktadır.

3- Fayans Derz dolgu araları ve sıva hatası su kaçakları

.

Diğer bir su kaçağı sebebi ise fayans arasında bulunan derz dolguların çatlama yada temizlik için kullanılan kireç çözücü kimyasalların vermiş olduğu tahribat sebebi ile su yalıtkanlığını kaybetmektedir bu sebeple de su kaçakları oluşmaktadır. Bu şekilde ki su kaçakları genelde alt kata damlama yapmadan rutubet şeklinde duvar ve tavanlarda nemlenme yaparak kendini göstermektedir.

TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAĞI NASIL BULUNUR ?

Banyo dan su damlıyor, su kaçağı var, ne yapmalıyım?

.

Su Kaçakları ıslak zemin olan banyolar da daha sık görülmektedir. Klozet altından, süzgeçlerden, fayans aralarından sızan sular alt kata su kaçağı olarak inmektedir. Bu gibi su kaçaklarının tespiti için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Murat Sıhhi Tesisat  Ankara Su Kaçak Bulma Servisi ile sizlere fayanslarınızı kırmadan su kaçak bulma cihazı ile hizmet vermektedir.

Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma Ankara

Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma Ankara

Tavanda su kaçağı var, Duvardan su sızıyor ne yapmalıyım ?

.

Tavan da oluşan su kaçağı genelde bir üst katın pis ya da temiz su tesisatından yada fayans aralarından sızan su kaçaklarından kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda Ankara Su Kaçak Bulma Servisimizin Görüntülü Su Kaçak Tespiti yapa bilen ekiplerimiz den  profesyonel yardım alabilirsiniz.

Murat Sıhhi Tesisat / Ankara Su Kaçak Bulma

Ankara Su Kaçak Bulma

Servis Bölgelerimiz :

* Yenimahalle Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Keçiören Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Pursaklar Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Mamak Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Çankaya Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Sincan Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Etimesgut Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Eryaman Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Ümitköy Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Çayyolu Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Gölbaşı Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

* Anıttepe Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

5 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.