Posted by mrtplvc - 20 Eylül 2017 - Bölge Su Tesisatı - 2 Comments

Ankara Su Tesisatçısı

 

Su tesisatların da oluşan arıza ve değişmesi gereken parçalar için mobil sistemle çalışan ve araç içerisinde her türlü yedek parça ve teknik donanıma sahip servislerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Su tesisat borularında oluşan su kaçak ve patlaklarını, Termal Kamera ve Dinleme cihazları ile kırmadan bulmaktayız. Su borularında oluşan kırılma, delinme ve benzeri arızalar için evinizde herhangi bir yeri kırdırmadan önce mutlaka bize danışınız. Tesisatınız ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunlar da size en masrafsız ve en kolay yolu göstere biliriz.

Mutfak Lavabosu, tuvalet boruları, banyo deliklerin de oluşan tıkanmaları da Robot Makineler ile kırmadan açmaktayız. Özellikle Mutfak lavabolarında yağ ve yemek atıkları sebebi ile çok sık tıkanma yaşanmaktadır. Özellikle dirsek ve boru dönüşlerinde oluşan bu tıkanmalar Mutfak tezgahını adeta kullanılmaz hale getirmektedir. İlkel yöntemler ile mutfak tezgahına ve duvarlara zarar verilerek yapılan işlemlere artık son. Ankara Su Tesisatçısı servislerimiz Robot makineler ile tıkalı gider ve kanalları da kırmadan kolayca açabilmektedir.

Tuvalet deliklerine düşürülen bez ve peçeteler de tuvalet deliğinin tıkanmasına ve pis suyun geri taşmasına sebep olmaktadır. Tuvalet giderlerin de oluşan bu tıkanıklıları açmak  Ankara Su Tesisatçıları için çok kolay. Geliştirilmiş cihaz ve makineler ile tuvalet deliğinden hiç kırmadan kolayca tıkanan malzemeyi geriye çekebiliyoruz. Eğer ki bu malzeme ıslak mendil gibi bir bez ise parçalanarak su ile lağıma gitmesi sağlanmaktadır.

Ankara su tesisatçısı olarak her alan da en iyi işi yapmak için gayret ediyoruz. Petek tesisat temizliğinde de gerek Makineler, gerekse kullanılan kimyasallar ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Isınmayan ve tıkanan petekleri Makine ve Kimyasal ile tek noktadan banyoda ki peteğin gidiş ve dönüş hattına bağlanan makine ile yapılan bir uygulamadır.

Ankara su tamircisi, su tesisatın da oluşan arıza ve onarımları en hızlı ve en kolay yoldan tamir ve onarım yaparak müşterilerine teknik destek sağlayan servis hizmetini hedeflemektedir. Ankara’nın her ilçesine servis hizmeti suna bilen firmamız, İnternet üzerinden müşterilerine ulaşarak onlıne hizmet sunmaktadır.

Klozet tamiri, Batarya değişimi, Klozet iç takım değişimi, Musluk tamiri, boru tıkanıklıkları, su kaçakları gibi teknik arızalar da Ankara Su Tamircisi ni arayarak yardım alabilirsiniz. En iyi hizmet kalitesini sizlere sunmayı hedefleyen firmamız size telefon kadar yakındır.

Bizi arayın.

Su Tesisatçısı Servislerimiz :

Keçiören Su Tesisatçısı, Yenimahalle Su Tesisatçısı, Eryaman Su Tesisatçısı, Sincan Su Tesisatçısı, Etimesgut Su Tesisatçısı, Çayyolu Su Tesisatçısı, Ümitköy Su Tesisatçısı, Çankaya Su Tesisatçısı, Gölbaşı Su Tesisatçısı, Mamak Su Tesisatçısı, Pursaklar Su Tesisatçısı, Etlik Su TesisatçısıBatıkent Su Tesisatçısı, Çukurambar Su TesisatçısıYenikent Su Tesisatçısı , Dikmen Su Tesisatçısı

Ankara Su Tesisatçısı Murat Sıhhi Tesisat

Ankara Su Tesisatçısı

 

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.