Ankara Su Tesisatçısı Murat Sıhhi Tesisat

ANKARA SU TESİSATÇISI

 

 

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,

Murat Sıhhi Tesisat firması Ankara Geneli Merkez ve olanak doğrultusunda çevre ilçelere Ankara Su Tesisatçısı olarak hizmet vermektedir. Siz değerli Müşterilerimize, Petek temizleme Kimyasalı ve Makinesi ile Petek temizleme, Robot Makine ile Kırmadan Tıkalı Kanal ve Gider Açma, Dinleme ve Görüntüleme Cihazları ile Kırmadan Su Kaçağı bulma ve tespit yapma işlerinin yanı sıra, Klozet Montaj ve İç Takım Montajı, Batarya Montaj ve tamiri, Musluk tamiri, Kırık Musluk sökme Lavabo montajı gibi hizmetleri sunmaktayız. Yapmış olduğumuz hizmetlerde Mekanik makineler ve Teknolojik aletlere önem vermekteyiz. Bu sebepten Ekipman ve Makinelere gerekli bütçeyi ayırmaktayız.

Ankara Su Tesisatçısı olarak sizlere verdiğimiz hizmetleri şu başlıklarda açıklayabiliriz.

 

Makine İle Kırmadan Tıkalı Gider Kanal Açma:

 

Ankara Su Tesisatçısı, Ankara Bölge Genelinde Mobil Araçlarla hizmet sistemine ağırlık veren şirketimiz, sizlere daha hızlı ve konforlu çözüm ulaştırmayı hedeflemektedir. Makine ile Kırmadan Tıkalı Kanal Açma Servisi, bu amaçla hizmete sunulmuştur. Tıkalı Kanal Açma Servisi, Robot Makineler kullanarak tıkalı tuvalet, banyo mutfak balkon gibi tıkalı tesisat giderleri, pis su boru ve pimaşları kolayca kırmadan açabilecek ekipmana sahiptir. Bir telefon ile size yönlendireceğimiz ekibimiz sayesinde siz rahatınıza bakarken sorunlarınız profesyonelce çözümlenmektedir.

Peki Pis Su Boruların da Tıkanıklık Neden Oluşur ?

 

Pis su giderlerinde, dışarıdan atılan, bez, çorap, çamaşır, bebek bezi gibi yabancı cisimler pis su pimaşlarının dirseklerinde sıkışma yaparak tıkanmalara sebep olmaktadır. Borularda oluşan tıkanma ile su geriye doğru borular da taşarak en yakın gider deliğinden taşma yapmaktadır.

Bir diğer tıkanma da Mutfak Giderlerinde, yağlanma ve yemek atığı, çay posası gibi maddelerin borulara yapışarak zamanla tıkanmaya sebep olması ile oluşur.

 

Makine İle Kimyasallı Petek Temizliği :

 

Ankara Petek temizleme servisi, Ankara su Tesisatçısı olarak sizlere sunduğumuz bir diğer profesyonel hizmetlerden biridir. Mobil servisimiz Kombi Petek temizleme Makinesi ve Petek temizleme Kimyasalı ile altı ısınmayan ya da hiç ısınmayan radyatörler de (petek), Kombi eşanjörün de(ısıtma Kazanı), Kombi Devir Daim Pompasında, petek vanasında ve boru tesisatın da oluşan pas, kireç ve tortuları temizleyerek dışarı tahliye etmek sureti ile sorunları çözmektedir. Kombinizi yüksek derecede yakmanıza rağmen ısıtamadığınız peteklerin nasıl ısındığını sizlerde göreceksiniz.

 

Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti :

 

Termal Kamera ve Dinleme Cihazı ile Kırmadan Su kaçağı bulma yine Ankara Su Tesisatçısı güvencesinde sizlere sunulan bir hizmettir. Su sızıntısı, Su Damlaması, fayans ve sıva arkasında duvar içinde ki su kaçaklarını Kırmadan, Termal kamera ve cihazlar ile yerini nokta olarak tespit edip, kaçak arızasının olduğu alanda minimum kırım  yaparak su borusunu tamir ediyoruz.

Su Kaçağı, pis su kaçağı ve temiz su kaçağı olarak iki kategoriye ayıra biliriz. Bunları da kendi arasında ayrıştırabilir. Biz Bütün bu su kaçağı kaynakların da sizlere yine cihaz ve ekipmanlar ile pratik ve kolay çözümler sunmaktayız. Mobil Hizmet araçlarımız ile sizlere daha hızlı ve kolay ulaşabilmek için hizmet vermekteyiz.

Cihazla Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Diğer cihazlardan farklı olarak dinleme cihazı ile de noktasal su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Dinleme cihazları yüksek dinleme kabiliyetine sahip duvar ve fayans altındaki su kaçaklarının yerini dahi kolayca belirleyerek tespit edebilen bir cihazdır. Su Kaçağı Dinleme cihazı olarak Alman malı olan Rothenberger Plus Akustik Dinleme Cihazını kullanmaktayız. Bu cihaz sayesinde en zor su kaçak arızalarını kolayca bulabilmekteyiz.

Su kaçağı sebebi ile bir çok komşu bir biri ile sorun yaşayarak ciddi problemlere sebep olmaktadır. Murat Tesisat Ankara Su Tesisatçısı olarak bu gibi su tesisat arıza sorunlarını elektronik  cihazlar kullanarak tespit etmektedir.

 

Ankara Su Tesisatçısı, sizlere sorunsuz bir hizmet sunarak, mutlu bir şekilde geride bırakılan müşterinin en iyi bir reklam ve en kaliteli Kartvizit olduğunu bilmektedir. Bu sebepten Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya önem vermektedir. Müşteri memnuniyeti bir işletmenin en iyi hem maddi hem manevi yatırımıdır.

Ankara Su Tesisatçısı, Murat Sıhhi Tesisat Kalitesiyle ve Güvencesi ile sizlere hizmet sunan, hizmet sektöründe ilkeli çalışmayı, İşine saygı duymayı, Müşteriye kaliteli hizmeti hissettirmeyi, Yaptığı işi en iyi şekilde yapmayı kendisine çizgi edinmiş bir firmadır.

Sıhhi Tesisat Hizmeti almak için Ankara Su Tesisatçısı ile 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Faydalı Bilgiler ve Püf Noktalar >>>

 

Murat Sıhhi Tesisat / Ankara Su Tesisatçısı

Ankara Su Tesisatçısı

Ankara Su Tesisatçısı

Ankara Su Tesisatçısı daha fazla bilgi için tıklayın.
Ankara Su Tesisatçısı daha fazla görsel için tıklayın