Posted by mrtplvc - 11 Aralık 2017 - Petek temizliği - No Comments

Makine ve Kimyasal ile Petek Temizleme Batıkent

 

Kimyasallı Petek Temizleme uygulamasında 5 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız Batıkent bölgesinde de hizmet sunmaktadır. Batıkent bölgesinde hizmet sunmak üzere kurduğumuz mobil ekip sizlere Petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile işlem yapmaktadır.

Petek temizleme uygulaması, evinizin banyosunda ki  peteğin gidiş ve dönüş hattına Petek Temizleme makinesi bağlanarak buradan tek  noktadan temizleme işlemi yapılmaktadır. Tek noktadan temizleme işlemi sayesinde evin diğer odaların da ki petekler sökülmeden temizlenmektedir. Bu sayede müşteriye temiz bir işçilik sunulabilmektedir.

Kimyasallı Petek Temizleme işlemi altı ısınmayan peteklerin ısınmasında, kombiye uzak noktada bulunan son peteğin ısınmasında, kombinizin daha rahat çalışıp, daha az yakıt tüketmesin de etkili bir uygulamadır. Petek temizliği, peteklerin üst noktadan alt noktaya doğru daha daha iyi ısınmasını sağlar, doğal gaz tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlar.

Batıkent Petek Temizleme firması olarak sizlere en hızlı ve profesyonel hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bu sebep ile Ankara’nın her bölgesine mobil araçlı ekipler ile hizmet sunmaktayız.

Ankara Petek Temizleme

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.