Posted by mrtplvc - 14 Mayıs 2015 - Petek temizliği - 4 Comments

Beytepe Makine ile Kimyasallı Petek Tesisat Temizleme 

 

Beytepe’de Makine ile Kimyasallı Petek temizleme servisi, Özel Petek Temizleme makine ve Kimyasalı ile petekleri temizleyerek pas ve kireç atıklarından arındırmakta, altı ısınmayan ya da tamamı ısınmayan petek sorunlarını çözmekte, ısınma probleminde iyileşme sağlayarak doğal gaz faturasın da %30 dan başlayan tasarruf sağlamaktadır.

Doğal Gaz Petek Temizliği Kombi Devir daim pompası ve ısıtma kazanının ömrünü uzatmaktarak olası arızalardan kombinizi korumaktadır.

Kombi Petek Temizleme işleminde hiç bir peteğiniz sökülmeden yerin de temizlenmektedir. Bu sayede eviniz de her hangi bir kirlenme ve dağınıklığa yol açmıyoruz.

 

 

 

 

 

Radyatör Peteklerin Altı Isınmıyor

 

İyi ısınmayan petekler yüksek fatura artışına ve suda ki yoğunlaşma kirlenme ve petek tesisatında ki tıkanma sebebi ile kombinin devir daim pompasının zorlanmasına ve zamanla arıza vermesine yol açar. Her 2 yılda bir periyodik olarak peteklerin temizlenmesi, Kombi ve Radyatör üreticileri tarafından önerilmektedir.

Biz Ankara petek temizliği servisi olarak uygun yöntemlerle petekleri yerinden sökmeden Banyo da radyatörün gidiş ve dönüş hattına bağladığımız makine  sayesinde bu işlemi evinizin diğer odalarında herhangi bir sökme takma işlemi yapmadan Tek Noktadan temiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Petekler Ne Kadar Zaman da Temizlenir ?

 

Petek temizliği neden yapılmalı? Petek Temizliği Nasıl yapılır? Petek Temizliğinin faydaları nelerdir? Petek temizliğinde hangi kimyasal kullanılır? gibi soruları bu yazımızda sizlere açıklamaya çalışacağız. Öncelikle amacımız müşterilerimizi bilinçlendirerek daha şeffaf ve güvene dayalı bir iletişim sağlamaktır.

Petek Temizliği Neden Yapılır ?

 

Kombi petekleri zaman içinde içerisinde oluşan pas, kireç ve balçıklanmış su sebebi ile tıkanır ve ısı kaybına uğrar. Genelde görülen belirtiler peteklerin alt kısmının ısınmaması yada kombiye uzak olan peteklerde hiç ısınma olmaması. Bu durumlarda Kombinin petek temizleme bakımı ve filtre bakımı gelmiş demektir. Aslında Kombi petek bakımı bu belirtilerin oluşması beklenmeden her 2-3 yılda bir yapılması gereklidir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Petek temizliği nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgiler sitemizde ki diğer yazılarımızda da bahsedilmiştir. Petek temizliği, Petek Temizleme Makinesi banyo da bulunan petek yerinden çıkarılarak bu peteğin gidiş dönüş hattına bağlanır. Makinenin yüksek devirli devir daim marifeti ve Petek temizleme Kimyasalının çözücü etkisi ile yaklaşık bir buçuk saatlik bir zamanda petekleriniz tek noktadan temizlenir.

 

Petek temizliği gereklimi? Faydaları Nelerdir?

Murat Sıhhi Tesisat

 

Ümitköy Kombi Petek Temizleme

Beytepe Kombi Petek Temizleme

Beytepe Petek Temizliği Video

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.