Posted by mrtplvc - 14 Mayıs 2015 - Tıkanıklık - No Comments

Beytepe Tıkalı Gider Kanal Açma Servisi

 

Beytepe Makine ile Tıkalı Gider Kanal Açma servisi ev ya da iş yerlerinizde ki Tuvalet tıkandı, Banyo Tıkandı, Mutfak Tıkandı, Lavabo Balkon tıkandı tesisat tıkandı sorununa profesyonel çözümler getirerek, tıkanıklıkları kırmadan Robot Tıkalı Gider Açma Makinesi ile kolayca açmaktadır. Tıkalı gider sorunu çözmek için evinizi kırmayın. Tuvalet, banyo, mutfak Balkon taşması gibi durumlarda bize bir telefonunuz işlerinizi kolaylaştırmamız için yeter.

 

 

 

 

 

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Beytepe Kanal Açma Servisi

Beytepe Kanal Açma Servisi

Beytepe Tıkalı Tuvalet Açma

 

Tıkanmış, taşmış tuvalet en kötü durumlardan biridir. Bu gibi durumlarda uzman ekiplerimiz den destek alarak işinizi kolaylaştırın. 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

Beytepe Tıkalı Tuvalet Açma Ankara

Beytepe Tıkalı Tuvalet Açma Ankara

Murat Sıhhi Tesisat

 

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.