Posted by mrtplvc - 28 Mayıs 2015 - Tıkanıklık - 1 Comment

Yıldız Mahallesi Tıkalı Gider Açma

 

Yıldız Mahallesi Tıkalı gider açma servisimiz mobil araç ile yıldız mahallesinde hizmete hazır konumdadır. 7/24 hizmet alabileceğiniz mobil araçlarımız Tuvalet tıkanma taşma, Mutfak tıkanma ve geri taşma, Banyo süzgeç tıkanma ve geri taşma Balkon gider tıkanması tesisat tıkanması gibi sorunlarda Robot makineler ile kırmadan sizlere kolay ve konforlu hizmet verebilmektedir.

 

 

 

 

 

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Müşterilerimizden yoğun ve acil olarak yardım istenen Tuvalet taşması, Banyo taşması, Mutfak taşması, Pis su boru tıkanması, pimaş tıkanması gibi sorunları ivedi bir şekilde çözümleyebilmek için mobil araçlarımız hemen yanı başınız da sizlerin sorununu çözebilmek için beklemektedir. Yıldız Mahallesi Su Tesisatçısı işlerini de üstlenen servisimiz her konuda sizin yanınızda dır.

Murat Sıhhi Tesisat
Yıldız Mahallesi Tıkalı Gider Açma

Yıldız Mahallesi Tıkalı Gider Açma

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.