Posted by mrtplvc - 22 Nisan 2015 - Bölge Su Tesisatı - 11 Comments

Çankaya Su Tesisatçısı

 

Çankaya Su Tesisatçısı, su tesisat arıza ve onarımında teknik çalışmayı prensip edinmiş, Her türlü tamir onarım ve bakım işlerinde sektörün en yeni ve teknolojik cihazlarına sahip usta ve servisler ile çalışmaktadır. Su Tesisat arızalarına yedek parça ve teknik ekipman ile hazır bir vaziyette adresiniz de bulunan Çankaya Su Tesisatçısı Servisimiz en hızlı bir şekilde tesisat sorununu çözümleyerek evinizden ayrılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Su Tesisatı ve Kombi petek tesisatı ve temizliği ile ilgili her türlü sorununuz da sizin yanınızdayız. Çankaya Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespit servisimiz, Çankaya Robot Makineler ile Kırmadan Tıkalı Gider Açma servisimiz, Kimyasallı Kombi petek temizleme servisimiz siz müşterilerimizin her zaman hizmetinizdedir. Kolay ve profesyonel çözümler için bizi arayın. Çankaya Su Tesisatçısı.

Ankara Su Tesisatçısı

Çankaya Makine ve Kimyasal ile Petek Temizliği

Kombi ve Petek tesisatında oluşan Pas ve Kireçlerin yol açtığı tıkanıklık hem peteklere yeterli ısının gelmesini engeller, hemde zorlanmadan dolayı Kombi devir daim pompasının zaman içerisinde arıza vermesine sebep olmaktadır. Kombi ve petek tesisatını, belirgin ısı kayıplarına sebep olacak paslanma ve kireçleme beklenmeden hem konforlu ısınmanın devamı hemde kombinin düzenli çalışabilmesi için her 2 yılda bir mutlaka temizlenmesi önerilir.

Çankaya Petek Temizliği Ankara

Çankaya Petek Temizliği Ankara

Çankaya Su Tesisatçısı Bünyesinde hizmet veren Çankaya Petek Temizleme Servisi yapmış olduğu petek temizleme uygulamasında Petek Temizleme Makinesi ve Petek Temizleme ve koruma kimyasalı ile Kombi ısıtma eşanjörünün iç kısımında su ve yüksek sıcaklık sebebi ile oluşan kireçlemeyi, (Bu kireçlemeye örnek olarak yüksek ısıya maruz kalan ve sürekli su kaynattığımız çaydanlıkların iç kısmını göstere biliriz.Çaydanlığın iç kısmında oluşan kireçleme de zamanla suyun daha geç ısınmasına sebep olacak ve 1 lt suyu 7 dk ısıtmak yerine 9 dk ısıtacak ve daha fazla enerji harcanacaktır.) Devir daim pompasında oluşan tıkanmaları, Filtrenin sökülerek temizliğini, Radyatör musluğu ve Peteklerde oluşan kireç ve paslanmaları yoğun tortuları temizleyerek dışarı tahliye etmektedir.

 

Çankaya Robot Makine ile Tıkalı Gider AçmaTıkalı Gider Açma Çankaya

Tıkanmış bir pis gider borusu bir evin başına gelecek en kötü durumlardan biridir. Bu gibi durumların siz müşterileri en kötü şekilde etkilediğinin farkındayız. Bu farkındalık ile Çankaya tıkalı gider açma servisimiz tıkalı tuvalet, tıkalı lavabo, tıkalı banyo, tıkalı mutfak gibi giderlerinizi en kısa sürede ve en hassas şekilde Tıkalı Gider Açma Makinesi vasıtası ile açarak daha fazla zarar vermeden sizi çözüme kavuşturmaktadır.

 

Çankaya Termal Kameralı Cihazla Su Kaçak Bulma

Eğer evinizde ya da iş yerinizde kaçak bir su var ise duvar ve fayansları kırdırmadan bize danışın. Su kaçağı bulma cihazı ve Termal Kamera ile kırmadan su kaçaklarını önceden tespit ediyoruz. Su kaçak bulma cihazı ve Termal Kamera ile tespitimizi sağladıktan sonra tek fayans altından su kaçağına müdahale ediyoruz.

İlkemiz, “En az zarar ile en çok faydadır. “

Çankaya Su Kaçak Tespiti Ankara

Klozet Tamir Yapan Su Tesisatçısı

 

Klozet tamiri için Çankaya semtinde bir su tesisatçısı arayanlar servisimizden profesyonel yardım alabilir. Kaliteli bir işçilikle kaliteli malzemeler kullanarak klozet tamiri yapıyoruz. Ustalarımız itinalı bir şekilde size yardımcı oluyor. Arıza yapan klozet takımı için, klozet dolmuyor diye yakınanlar için, klozetten su sızıyor diyenler için deneyimli ustalarımızı gönderiyoruz. Klozet tamirinden sonra tamirden kaynaklanan herhangi bir sorun yaşanırsa, servisimizin hizmetleri de devam eder. Garantili bir şekilde klozet tamiri yaptırmak isteyenlere Çankaya klozet tamircisi olan servisimiz her türlü desteği vermektedir. Su damlatan, sorun çıkaran klozet musluğu tamiri içinde ustalarımız en iyi desteği verecektir. Klozet musluğu arızaları alanında uzman ustalarımızı ihtiyacınız olduğunda hemen göndeririz.

Gömme Rezervuar Sifon/Şamandıra Tamiri

 

  • Vitra ,Geberit ,Creavit ,Kale,Slim ,Japar ,Vissam Gömme Rezervuar Şamandıra iç Takım Değişim ve Tamiri

 

Ankara Su Tesisatçısı / Murat Sıhhi Tesisat

Diğer Hizmetlerimiz :
* Çankaya Banyo Mutfak Batarya değişim ve tamiri :
* Çankaya Klozet Montaj ve tamiri:
* Çankaya Duşa Kabin Montaj ve Nakliye