Posted by mrtplvc - 19 Haziran 2015 - Su Kaçağı - 3 Comments

Çayyolu Termal Kamera ve Dinleme Cihazı ile Su Kaçak Bulma

 

Çayyolu su kaçak bulma firmamız, ev ve iş yerlerin de oluşan su kaçak, su sızması, su damlaması gibi sorunların tespitini Termal kamera ilr Görüntülü ve Akustik Dinleme gibi teknik cihazlarla yaparak kırmadan su kaçağını bulmaktadır. Komşunuzun su kaçağı evinizin tavanından mı akıyor, ya da sizin evinizden kaynaklı bir su kaçağı alt komşunuza mı damlıyor ve yahut su borusu patlak nereden ve kimden olduğunu bilemiyor musunuz? bizi arayın size profesyonel destek sunalım.

Çayyolu Termal Kamera İle Su Kaçak Bulma

Çayyolun da Su Kaçak Tespiti artık sorun değil. Eski yöntemler ile yada deneme yöntemi ile su kaçak tespiti yaptırmayın. Bizi arayın en zor su kaçaklarını dahi KIRMADAN Termal Kamera ve Dinleme cihazları ile kolayca bulalım. Sizin için çok değerli olan evinizi eski usul ile su kaçak bulma yöntemlerine teslim etmeyin. Evinizi şantiye alanına çevirmeyin.

Su Kaçak Tamiri Nasıl Yapılır ?

 

Su Kaçağı, su tesisat borularının eskimesi sebebi ile yarılması, basınç sebebi ile delinmesi, plastik borular da üretim hatası ve tesisat döşemesi esnasında yapılan işçilik hatalarından kaynaklanmaktadır. Özellikle plastik boruların dirsek ve t maşon gibi birleştirici malzemelerde su kaçağı çoklukla görülmektedir. Su kaçaklarını engelleye bilmek için Tesisatın kaliteli malzemeden seçilmesi gerekmektedir. Bir diğer husus ise işçiliktir. Plastik boru tesisat döşemesinde mutlaka uzman Ustalar tercih edilmelidir. Çayyolu Su Tesisatçısı, Su kaçak tespit servisinde Uzman tesisatçı ustalar çalıştırmaktadır. Ayrıca Çayyolun da Termal Kamera ile Görüntülü olarak ve Dinleme cihazı ile Kırmadan Nokta su kaçak tespiti yapmaktayız. Su kaçak tamirini en uygun cihaz ve aletlerle kırmadan ve sizlere daha fazla bişr sorun üretmeden çözümlüyoruz.

Termal Kamera ile Su Kaçağını Bulma Yöntemi Nedir?

 

Termal Kamera ısıya duyarlı görüntüleme yapan bir cihazdır. Termal kamera yöntemi ile sıva ve fayans altında, duvar içinde bulunan temiz su tesisatını sıcak ve soğuk su olarak ayrı ayrı gösterebilmektedir. Su tesisatı üzerinde oluşan su kaçaklarını yine kaçağın ortaya çıkardığı ısı farkı ile nokta olarak tespit etmektedir.

Ancak su kaçak bulma yöntemin de Termal Kamera tek başına yeterli bir cihaz değildir. Su kaçak tespitini net olarak yapabilme için mutlaka Akustik Su Kaçak dinleme cihazının da olması gerekmektedir. Çayyolu su tesisatçısı, Termal Kamera ve Su Kaçak Dinleme cihazı ile kırmadan su kaçak tespiti yapabilmektedir.

Murat Sıhhi Tesisat / Çayyolu Su Kaçak Tespiti

Çayyolu Su Kaçak Tespit

Çayyolu Su Kaçak Tespit

 

3 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.