Posted by mrtplvc - 10 Temmuz 2019 - Tıkanıklık - No Comments

TIKANIKLIK AÇMA KEÇİÖREN

 

Ankara Keçiören ilçesinde faaliyet gösteren firmamız sıhhi tesisat işlerinizi ve gider tıkanıklık açma işlemlerinizi hızlı ve etkili bir şekilde son sistem cihazlarla yapmaktadır. İster banyo, isterse de mutfak gideriniz olsun tıkanıklık durumunda zorlanmadan açmaktayız. Robotik cihazlarımızla gider tesisatınıza zarar vermeden çok kısa bir sürede tıkalı giderleriniz açıyoruz. Bu alanda işinde uzman ekibimizle yerinde müdahale ederek sizleri bu sorundan kurtarıyoruz. Murat Tesisat olarak yaklaşık 10 yıldır Keçiören’de Mutfak ve Tuvalet tıkanıklık gider açma işi ile uğraşıyoruz.

Eviniz de ve işyerinizde eğer atık bitkisel yağı lavabolara döküyorsanız bu yağlar zamanla gider borularına yapışıp donarak giderinizde zamanla tıkanıklık meydana getirir. Bu durumda kullanacağınız lavabo açıcılarınız etkili çözüm olamayabilir. Çünkü donan yağ atıkları gider borularında beton artığı etkisi yaratabilir. Sorunun çözümü noktasında Keçiören’de tıkanıklık açma işi yapan firma aramak durumunda kalırsınız. Tam bu noktada sorunun çözümü Murat Tesisat olarak bizler sizlere en iyi hizmeti sunmayı vaat ediyoruz.

MAKİNELİ MUTFAK TIKANIKLIK AÇMA KEÇİÖREN

Tuvalet ve klozet tıkanıklığı durumunda bu işin özel tasarlanmış robotik cihazlarımızla Keçiören’de tıkanıklık açma işlemini anında çözüyoruz. Tuvalet ve klozet tıkanıklığı bir evde istenmeyen en kötü durumdur. Ertelemeye gelmez. Evde istenmeyen kokulara sebep olduğu gibi her türlü hastalığa da davetiye çıkarabilir. Tuvalet ve klozete atılan kağıt artıkları suda erimediği sürece giderlerinizde tıkanıklığa yol açacaktır. İşte bu durumda Murat Tesisat olarak bizler sizlere Keçiören’de en hızlı ve etkili çözümü sunuyoruz. Tuvalet gider açma ve lavabo gider açma için ayrı ayrı cihazlar kullanıyoruz. Hijyen açısından her tıkanıklık için farklı cihaz kullanıyoruz.

KIRMADAN TUVALET GİDERİ AÇMA KEÇİÖREN

Her ne kadar düzenli olarak lavabo açıcılar kullansanız da zamanla gideriniz de oluşan saç, kıl ve tuvalet kağıdı artıkları giderinizi açmaya yeterli olmayacaktır. Ve kullanmış olduğunuz bu kimyasal açıcılar gider tesisatınıza zarar da verebilir. Bizler Murat Tesisat olarak yaptığımız işlere garanti veriyoruz. Gider tesisatınıza herhangi bir zarar vermeden makinalar ile tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyoruz. Keçiören’de kurumsal bir firma arıyorsanız önceliğiniz Murat Tesisat olmalıdır. Bilindiği üzere Ankara tıkanıklık açma konusunda piyasada yeterince bu işi ek iş olarak yapan usta mevcut. Bizler Keçiören’de tıkanıklık açma işini birinci öncelikli olarak yapıyoruz.

TIKALI KANAL AÇMA

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.