Posted by mrtplvc - 16 Mayıs 2017 - Su Kaçağı - No Comments

Çankaya Termal Kameralı Su Kaçak Tespit Ustası

 

Su Kaçak ve sızıntıların tespiti ve Kırmadan bulmak için artık tesisat işlerin de son sistem cihazlar ve Kameralar kullanılmaktadır. Çankaya Termal Kameralı Su Kaçak Ustalarımız ev ya da iş yeriniz de, sıva, duvar ve fayans arkasında oluşan su kaçaklarını, su patlaması sonucu, alt kata sızan su damlalarının tespitini kırmadan Termal kamera ve dinleme cihazları ile tespit edebilmektedir.

Su kaçağı genel olarak eski demir boruların paslanması ve kireçlenmesi sonucun da delinmesi, plastik borularda üretim hatası, kaynak hatası, parçanın arızalı olması sonucu oluşmaktadır.

Bir diğer su kaçağı ise inşaat esnasında ki ustaların, döşenmiş olan su tesisatına bilmeden verdiği hasar sonucu zamanla ortaya çıkan su kaçağı da bu tür kaçaklardan biridir.

Her türlü su kaçak tamir işlemlerinde, Çankaya Su Kaçak Tespit firmamız sizlere profesyonel ekip ve cihazlarla hizmet sunmaktadır. Su kaçağının olduğu kısımda bir yada iki fayans kırarak delinen boruyu yenisi ile değiştiriyoruz.

Termal Kameralı Su Kaçak Tespit uygulaması, su kaçağını fayans ve duvarların yüzeyinden iç kısmına doğru 30 cm kadar görüntüleyerek bulabilmektedir. Isıya duyarlı çalışan Termal Kameralarımız su kaçak arızasını Hiç bir yeri kırmadan tespit etme özelliğine sahiptir. Termal Kameralar ısıya duyarlı çalıştıklarından dolayı duvar ve fayans arkasında ki sıcak su hattını da kolay bir şekilde tespit edebilmektedir.

Su Kaçak Dinleme Cihazı, termal kamera ile ortak çalışan ve su kaçağının kesin yerini tespit edebilme kabiliyetine sahip yüksek teknolojiye sahip bir cihazdır. Bu cihazla en küçük su kaçaklarının yeri kolayca tespit edilebilmektedir.

Çankaya Su Tesisatçısı olarak, Termal Kameralı Ustalarımız ve sizlere profesyonel hizmet veren servisimiz ile 7/ 24 hizmet sunmaktayız. Ankara’nın her yerinde ve bütün ilçelerinde servis imkanına sahip olan firmamız Murat Tesisat, Çankaya da da Çankaya Termal Kameralı Su Kaçak Tespit hizmeti ile bir ayrıcalık sunmaktadır. Her alanda hakim olan teknolojiden faydalanarak, sizlere en kaliteli ve en kolay hizmeti taşıma konusun da firmamız kendisi ile yarışmaktadır.

Yapmış olduğumuz her hizmet GARANTİMİZ altındadır.

 

Murat Tesisat / Çankaya Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.