Posted by mrtplvc - 23 Nisan 2018 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı - 3 Comments

Dikmen Su Tesisatçısı Çankaya

 

Semtinizde en iyi hizmet koşullarını sunan Dikmen su tesisatçısı Çankaya firmamız mobil ekiplerle müşterilerin tesisat arızalarını tamir etmekte, montaj ve yenileme işlerini itinalı bir şekilde yapmaktadır. Acilen su tesisatı tamirinde tesisat ustası ihtiyacınız olursa, sıhhi tesisatçı arayışınız olursa, firmamızla temasa geçebilirsiniz. Klozet tamircisi, musluk tamircisi, sifon tamircisi olan ustalarımız size profesyonel destek versin. Su tamircisi ustamız yeni yöntemleri kullanarak, tesisatınızdaki tamir ve diğer işleri teknolojik cihazlarla yapsın. TSE kalite belgeli tesisat malzemeleriyle kaliteli işçilik ve garantili hizmet koşullarıyla hizmet alın.

Su Tesisat Tamir Ustası

 

Mutfak tıkandı, banyo tıkandı, lavabo tıkandı, tuvalet tıkandı diyen müşterilerimizin kanal tıkanıklığı sorununda kameralı yöntemle hizmet veren tesisat ustası yardımcı olsun. Dikmen su tesisatçısı Çankaya firmamız tesisat alanında he konuda bilgili, uzman, deneyimli ustalarıyla hizmet vermektedir. Tıkanıklık sorununda giderleri kameralı cihazla kontrol eder, robotla fayansları kırmadan açan ustalarımız sizlere yardımcı olsun. Evde başka tadilata gerek kalmadan kanal tıkanıklığı açılsın. Servisimiz müşteri memnuniyetine önem verdiği için kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.

Klozet Tamir ve Montaj Ustası

 

Su faturanız beklediğinizden fazla geliyorsa, duvarlarda kabarma varsa tesisatınızda su kaçağı sorunu olduğunu düşünmelisiniz. Su kaçak tespiti için Dikmen su tesisatçısı Çankaya servisimizden termal kameralı usta çağırabilirsiniz. Su kaçağına erken müdahale edilirse evinize zarar vermeden tespit edilir. Cihazla kaçak tespiti yapan ustalarımız fayansları kırmadan hizmet vermektedir. Termal kamera ile kaçağın yerini belirleyerek, akustik dinleme cihazı ile noktasal tespit yaparlar. Bu aşamadan sonra su kaçağı olan boruyu tamir eder ve tesisatınızı yeniden kullanıma sunarlar.

Batarya ve Musluk Tamir Tesisatçısı

 

Dikmen su tesisatçısı Çankaya firması olarak arızalı rezervuar tamiri, klozet sifonu arızası, klozet iç takımı değişimi, klozet içine su akıtıyor gibi sorunlarınızı da çözümleriz. Klozet tamircisi olan ustamız size yardımcı olacaktır. Her model klozet arızasında servisimizden usta çağırabilirsiniz.

Musluk su akıtıyor, musluk contası değişimi, aç kapa musluk tamiri, batarya değişimi, batarya montajı gibi işleriniz içinde musluk tamircisi olan ustamız size yardımcı olsun. Ustalarımız özenli ve titiz bir çalışmayla tüm tesisat arızalarının tamirinde hizmet verecektir. Dikmen su tesisatçısı Çankaya servisimizden bu koşullarda hizmet alırsınız.

SU TESİSATÇISI ANKARA

3 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.