Posted by mrtplvc - 19 Mayıs 2017 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı - No Comments

Etlik Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

 

Su Kaçak arıza ve onarımların da yer tespiti ve bulma işlemini Teknolojik alet ve cihazları kullanarak nokta olarak yapıyoruz. Termal Kamera ve Akustik Dinleme Cihazı ile su sızıntı ve kaçağını sıva ve fayans üzerinden Kırmadan tespit ediyoruz. Ankara geneli Su Kaçak Tespit hizmet sunan firmamız Etlik bölgesinde de ekipleri ile hizmete hazır durumdadır.

Duvarların nemlenmesi, tavandan su damlaması, komşunuzun evine su damlaması gibi belirtiler su kaçak arızasının belirtileridir. Bu gibi durumlarda Hiç bir yeri Kırdırmadan mutlaka Etlik Su Kaçak Tespit firmamızı arayarak bilgi alınız.

Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespiti

 

Demir boruların eskimesi, kireç ve pas sebebi ile delinmesi, plastik borular da kaynak hatası yada farika hatası sonucu su sızıntıları oluşmaktadır. Su borularının patlaması ev ve iş yerinde aşırı su faturasına sebep olduğu gibi, yapıya da zarar vermektedir. Duvarları nem ile kabarmakta, boya ve badana dökülmekte, tuğlalar suyun etkisi ile zarar görebilmektedir. Su Kaçağı tamiri husunda geç kalmadan Etlik Cihazla Su Kaçak Tespit firmamıza ulaşarak yardım alınız.

ETLİK SU TESİSATÇISI

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.