Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz,

Ankara Sıhhi Tesisat uygulamalarınızı, Temiz su tesisatlarının yenilenmesini ve su kaçaklarının tespitini, Atık su giderlerinde oluşan tıkanmaları, Isınmayan yada geç ısınan Kombi Petek sistemlerinizin temizliğini en yeni cihaz, makine ve kimyasallar ile ve uzman personel deneyimi sayesinde sorunlarınızı en kolay biçimde çözümlüyoruz.

Sektörde Teknolojik aletlerden faydalanarak Teknik Tesisat alanın da hizmet veren Firmamız. En yeni ve Gelişmiş Cihaz ve Kameralar ile hizmet sunmaktadır. Özellikle Kanal Tıkanmaları ve Su boruların da oluşan arızalar artık en yeni ve en güçlü cihazlar ile ilkel yöntemlerden uzak bir şekilde çözülmektedir.

Termal Kameraların Isıya duyarlı görüntü sağlaması ile fayans ve sıva altında, duvar içinde ki su borularında oluşan arızaların tamir ve tespitini artık çok kolay bir şekilde yapıyoruz.

Murat Teknik Tesisat, Ankara geneli tüm ilçelerde sayısız müşterisine 7/24 hizmet götürmüş ve her müşterisinin memnuniyetini kazanmayı başarmış bir kuruluştur. Müşteri memnuniyeti geleceğe yapılan en büyük yatırım ve  firmamızın en büyük reklamıdır. Memnun bırakılmış bir müşteri, bizim için en değerli referans ve ticari kazanımdır. Bu bilinç ile hizmet sunmaktayız.

Ankara Kimyasallı Petek Temizleme, Robot Makine ile Tıkalı Gider açma, Termal Kamera ve Cihazlı Su Kaçağı Bulma gibi servislerimiz ve mobil hizmet araçlarımızla Ankara’nın her yerine en hızlı şekilde hizmet götüre bilmekteyiz.

 

 

 

 

Murat Teknik Tesisat

 

Ankara Bölge Geneli Hizmet

 

www.ankarasutesisatci.com

İletişim : 0 539 666 42 48

 

 

 

Ankara Petek Temizlik