Posted by mrtplvc - 23 Nisan 2018 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

Hüseyin Gazi Su Tesisatçısı Mamak

 

Su tesisatındaki tamir, yenileme, montaj işlerinde profesyonel yardım almak için Hüseyin Gazi su tesisatçısı Mamak firmamızı arayabilirsiniz. Cumartesi açık tesisatçı, hafta sonu açık tesisatçı ihtiyacınızda da sizlere yardımcı oluruz. 7/24 hizmet veren servisimiz deneyimli su tamircisi ustalarla tesisatınızı ilk günkü gibi kullanımınıza sunar. TSE kalite belgesine sahip tesisat malzemeleri kullanarak, kaliteli ve garantili hizmet koşullarını sunmaktadır. Tesisat arızası tamirinde servisimiz işinin ehli su tamircisi ile hizmet vermektedir. Mobil ekiplerimiz en kısa sürede sizlere ulaşarak su tesisatındaki tamir işlerini ve diğer taleplerinizi karşılar.

Su Tesisat Tamir Ustası

 

Banyoda, mutfakta, tuvalet, balkon, bahçe gibi alanlarda devamlı kullandığımız musluklarda sıkça arıza olabilir. Klozet musluğu arızası, aç kapa musluk arızası, musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk başlığı kırıldı, banyo bataryası değişimi gibi her türlü musluk sorununu musluk tamircisi olan ustamız yeni yöntemlerle çözümler. Musluk su damlatıyor ise bunu da ihmal etmemelisiniz. Su tamircisi çağırarak hemen musluk tamirini yaptırmalısınız. Musluk tamircisi olan ustalarımız size yardımcı olacaktır. Hüseyin Gazi su tesisatçısı Mamak firmamızda tesisatın her alanında deneyimli ustalarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Klozet Tamirci Ustası

 

Tesisatınız da ki sadece tamir işlerinde değil, montaj işleri içinde servisimizden tesisat ustası çağırabilirsiniz. Lavabo montajı, klozet montajı, bulaşık makinesi yeri hazırlama, şofben baca bağlantısı gibi ihtiyaçlarınızı karşılayalım. Hüseyin Gazi su tesisatçısı Mamak firmamız alanında uzman tesisat ustası çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Musluk Batarya Tamircisi 

 

Borularda su kaçağı sorununuz olursa, servisimizden termal kameralı tesisat ustası çağırabilirsiniz. Su kaçağının görüntüleme yöntemiyle tespit edilmesi halinde ustalar fayansları kırmadan çalışır. Su kaçak tespit alanında deneyimli, teknolojik cihazlarla hizmet veren Hüseyin Gazi su tesisatçısı Mamak servisimiz akustik dinleme cihazlarını ve termal kamera kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Sıhhi Tesisatçı 

 

Klozet içine su akıtıyor, tuvalet tıkandı, klozet iç takım ve tuvalet temizleme vanası arıza yaptı, tıkanıklık sorunu var, kanal açma için uzman bir tesisat ustası ihtiyacım var, diyenler Hüseyin Gazi su tesisatçısı Mamak firmamızdan yardım alabilir. Sıhhi tesisatçı olarak semtinizde hizmet veren firmamız, musluk tamircisi, klozet tamircisi, su tamircisi gibi taleplerinizi karşılamaktadır.

SU TESİSATÇISI ANKARA

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.