Posted by mrtplvc - 4 Nisan 2020 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı - No Comments

SU TESİSAT USTASI MEMLİK

Evinizde su tesisat arızası mı oluştu? Memlik’te bu saatte su tesisat tamiri yapan firma bulunur mu? Bu saatte bize hangi usta gelir ki demeyin. Yenimahalle Memlik’te artık Murat Tesisat var. Murat Tesisat sizlerin her türlü su tesisat arızalarını kısa bir zamanda çözüyor. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. İşimizi ciddiye alarak yapıyoruz. Bunu anlamanız için internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

KAMERALI SU TESİSATÇISI

Su tesisat arızaları çok çeşitli yollarla kendini gösterebilir. Evde elektrikten sonra en çok kullanılan gereçler su ile çalışan gereçlerdir. Kombi, çamaşır makinası, banyo armatürleri gibi..

Bu gereçler sık kullanıldığından arıza oluşturması gayet normaldir. Örneğin, banyo armatürünüz dibinden su kaçırmaya başladı. Ve siz de kendi imkanlarınızla musluğu değiştirmek isterken zamanla korozyona maruz kalan çeşmeniz ufak bir basınç uygulamanızla dibinden kırıldı. Bu gayet normal bir durumdur. Panik yapmanıza gerek yok. Elinizdeki imkanlarla o kırık parçayı yerinden çıkarmanız mümkün değildir. Bu noktada sağlam bir su tesisatçısına ihtiyacınız var demektir. Murat Tesisat Yenimahalle Memlik’te sizlere en iyi fiyat garantisi ile hizmet sunuyor. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizi arayarak randevu oluşturmak. Ondan sonrasını bize bırakıyorsunuz. Arkanıza yaslanarak bizleri izliyorsunuz.

Şimdi sizlere çalışma alanlarımızdan biri olan kombi su tesisat sorunlarından bahsedeceğim. Kombi su tesisatınız bakım mı gerektiriyor? Evet, Murat Tesisat bu konuda da sizlere hizmet veriyor. Kombi tesisatınızın su basıncı 1,5 barın altına düşüyor ve sık sık su takviyesi yapıyorsanız kombi tesisatınızda istenmeyen bir durum var demektir. Bu durumda Murat Tesisatın deneyimli ustaları devreye girerek kombi tesisatınızdaki su basıncını son sistem teknolojik cihazlara test ediyor. Akustik dinleme cihazlarımız ve termal kameralarımızla su basıncının nerede düştüğünü ve oluşan su kaçağı nın neresi olduğunu noktasal tespitle buluyoruz. Belirlenen noktada küçük bir kırım işlemi ile arızalı bölgeyi onarıyoruz. Şayet bu işlemi sıradan bir su tesisatçısına bırakırsanız sizleri hayal bile edemeyeceğiniz bir manzara ile baş başa bırakabilir. Su Tamiri acemilik kabul etmez. Evinize çağıracağınız usta arızalı noktayı tespit edebilmesi için neredeyse tüm kombi tesisatını sökmesi gerekebilir. İşin sonunda da arızayı bulamadık deyip oradan ayrılabilir. İşte tüm bu olumsuzlukları göz önüne aldığınızda Ankara’da tüm mahallelere hizmet götüren Murat Tesisat, kalitesini ortaya koyarak müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.