Posted by mrtplvc - 25 Nisan 2018 - Bölge Su Tesisatı, Tıkanıklık - 1 Comment

Kanalizasyon Borusu Tıkanıklık Açma Ankara

 

Tesisatta kanalizasyon borusu tıkanıklığı çeşitli sorunların yaşanmasına yol açar. Öncelikle tesisatın kullanılmasına engel olup, ihtiyaçlarınızı gidermenize mani olur. Hem evinizde, hem de komşunuzun evinde olumsuz etkilere neden olur. Tıkalı tuvalet, banyo, mutfak, lavabo kanalizasyon borusu tıkandığında bunları kullanamazsınız. Kapalı sistem gibi çalışan tesisatta hem temiz su, hem de pis su boruları kullanımla kanalizasyonun bağlantısını sağlar. Eğer kanalizasyon borusu tıkanırsa, atıklar kanalizasyona gitmez, sular geri teper. Böyle bir durumda nasıl zorda kalacağınızı sizlerde tahmin edebilirsiniz. Bu nedenle tıkalı Ankara da kanalizasyon borusu açma için alanında deneyimli bir tesisatçıdan destek almalısınız.

Günlük yaşamı sekteye uğratan ve yaşam kalitenizi düşüren kanalizasyon borusu tıkanıklığı için servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Hizmeti doğru yerden almanız sizlere de önemli avantajlar sağlar. Çünkü kanalizasyon borusu açma işlemi cihazlarla yapılırsa, evde kırmadan hizmet alabilirsiniz. Diğer yöntemler evde ek tadilatlar yapmanıza yol açabilir. Bu yüzden doğru tesisatçı ile iletişime geçmeli, tıkanıklığın açılmasını sağlamalısınız.

Tesisatınızda her zaman kullanmanız gereken kanalizasyon borularında tıkanıklık sorunu gelişirse, oldukça zorlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu tıkanıklık banyo, tuvalet, mutfak ve lavabolarda etkili olabilir. Bazen kullanımdan, bazen de tesisatın yapımı sırasındaki hatalardan kanalizasyon borusu tıkanıklığı yaşanabilir. İstemeden kanalizasyon borularına kaçırılan yabancı maddeler, boruların döşenmesi sırasında verilen hatalı eğim gibi etkenler tıkanıklık gelişmesine yol açabilir. Yani kanalizasyon borusu tıkanıklığı sizlerin engel olacağı sorunlardan biri değildir.

Engel olamayacağınız kanal tıkanıklığı için doğru yöntemlerle kanalizasyon borusu açma hizmeti alırsanız, bundan en kolay şekilde kurtulabilirsiniz. Bu hizmetin nasıl yapılacağı önemlidir. Eğer tesisatçınız eski yöntemleri kullanırsa, evinize tesisatçı dışında başka ustaları da çağırmak zorunda kalabilirsiniz. Evinizde yapacağınız ek tadilatlardan kaçamazsınız. Bunun nedeni tesisatçının tıkanıklığın yerini bulabilmek için pek çok yerde kazı, kırma gibi işlemler yapacak olmasıdır. Kanalizasyon borusu açma için cihazlar kullanılmadığından, fayansları kırarak tıkanıklık tespiti yapacaklardır. Bu yüzden robotla kanalizasyon borusu açma hizmeti almalı, kanal görüntüleme kamerası kullanan bir tesisatçı çağırmalısınız. Bu konuda 7/24 hizmet veren tıkanıklık açma servisimiz size yardımcı olacaktır. Firmamız deneyimli ustalarla, teknolojik cihazlarla etrafa zarar vermeden Ankara da tıkalı kanalizasyon borusu açma işlemini yapmaktadır.

Tıkalı Kanalizasyon Borusu Nasıl Açılır?

 

Tıkanmış kanalizasyon borusunu açmak için eski yöntemlerden hiç bahsetmeyelim. Daha önceden bu kötü deneyimi yaşayan kişiler bunu iyi bilir. Günümüzde tıkalı kanalizasyon borusu açma işlemi yapılırken evinize zarar verilmiyor. Tıkanıklık açma hizmetinde firmamız her türlü kolaylığı müşterilerine sunmaktadır. Cihazla kanalizasyon borusu açma işleminin yapıldığını, kırmadan tıkanıklık açma hizmetinin verildiğini herkes bilmeli. Hiç kimse kanal tıkanıklığı açılırken fayansların kırılmasını, evine zarar gelmesini istemez. Firmamız bu nedenle tıkanıklık açma alanındaki yeni yöntemleri kullanmaktadır.

Kanalizasyon borusu tıkandığı zaman servisimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlardaki tıkanıklık yüzünden zor durumda kalmayın. Bu konuda uzan olan ustalarımız öncelikle bir ön etüt çalışması yapar. Kanalizasyon borusu tıkanıklığı hakkında tahmini bir fikir sahibi olurlar. Ardından kanal görüntüleme kamerası yardımıyla tıkanan kanal borusunun içini bilgisayar ortamında görüntülerler. Bu işlem sırasında etrafta herhangi bir hasar oluşmaz. Çünkü kameralı yöntemde ucunda minik bir kamera olan cihaz kanalizasyon borusu içine sokulur ve bilgisayarda kameranın verdiği görüntü izlenir. Bu şekilde ustalarımız kanalizasyon borusunda tıkanan yeri zahmetsizce tespit eder. Ayrıca tıkanıklığa yol açan etkende tespit edilir.

Kanalizasyon borusu tıkanıklığının belirlenmesinden sonra, ustalarımız kanalizasyon borusu açma işlemine başlar. Bunun için kanal açma makinesi olan robot kullanırlar. Makine her türlü kanalizasyon borusu içine rahatlıkla girebilecek boyuttadır. Robotun ucuna da tıkanıklığı açabilmek için çeşitli aparatlar takılabilir. Bu aparatlar sayesinde borunun içinde tıkanmaya neden olan yabancı madde kolay bir şekilde dışarıya çıkarılır. Tıkanıklığa yol açan yumuşak ve sert maddelere göre uygun aparatlar kullanılır. Robot yumuşak maddeleri dönme hareketiyle kendine dolayarak dışarıya çıkarır, sert maddeleri ise parçalayarak kanalizasyona gönderir. Ustalarımız bu yöntemle musluk tamiri yapar gibi kanalizasyon borusu açma işlemini yapmış olur. Eğer mutfak kanalizasyon borusu gibi yağ atıklarından etkilenen bir tıkanıklık söz konusu ise tıkanıklığın açılmasından sonra kimyasal kullanılarak bu atıklarda boru içinden kolayca temizlenir.

Ankara Kameralı Tıkalı Kanalizasyon Borusu Tespiti

 

 

Kanalizasyon borusu açma işleminde tıkanıklığın tespit edilmesi de oldukça önemlidir. Eğer kameralı tıkanıklık tespiti yapılmazsa, tıkalı bölgenin yeri bilinmez. Bu şekilde robot makineler ile kanalizasyon borusu açma işlemi de sağlıklı bir şekilde yapılamaz. Uzun meşakkatli işlemlerin yapılması gerekebilir. Bu nedenle öncelikle kanal görüntüleme kamerası ile kanaldaki tıkalı bölge tespit edilmelidir. Böylece robotla tıkanıklığın açılması da kolaylaşır. Tıkanıklık açma servisi olarak hem kameralı cihazı, hem de robotu kullanarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servisimiz evinizde kırmadan tıkalı kanalizasyon borusunu açmaktadır. Ustalarımız gidince evinizde tadilat yapmanıza gerek kalmıyor.

Kırmadan Kanalizasyon Borusu Açma Ankara 

 

Mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlarda kullanılan kanalizasyon borusu tıkandığı zaman fayansları kırmadan tıkanıklığı açacak servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Hangi yöntemi kullandığını bilmediğiniz tesisatçılar ile çalışmanızı tavsiye etmeyiz. Çünkü ustalar fayansları kırmaya başladığında, vazgeçmek gibi bir şansınız kalmayabilir. Eğer kanalizasyon borusu tıkanıklığı sorunu yaşarsanız, servisimizle iletişime geçerek ustalarımızdan tıkanıklığın nasıl açılacağını danışabilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde ustalarımız size yardımcı olsun. Kırmadan kanalizasyon borusu açma hizmeti almak isteyenlere firmamız 7/24 yardımcı olmaktadır.

Kanalizasyon Borusu Tıkanıklığına Engel Olmak

 

Kanalizasyon borusu tıkanıklığı tesisatın önemli sorunları arasındadır. Tıkanıklığa engel olmak mümkün değildir. Sizler çok dikkatli olsanız da, beklemediğiniz bir anda tesisatınızdaki kanalizasyon borularında tıkanıklık meydana gelebilir. Sürekli olarak atıklarla haşır neşir olan kanalizasyon boruları zamanla biriken atıklar yüzünden tıkanabilir. Bu yüzden sizlere düşen kanalizasyon borusu açma için cihazları olan, bu alanda tecrübeli ustaları bulunan bir tesisatçıdan profesyonel destek almaktır. Servisimiz bu alanda cihazla kanalizasyon borusu açma hizmeti vermektedir. Aradığınız tüm kolaylıkları sunmaktadır. Kırmadan hem tıkanıklığı açıyoruz, hem de bu sorundan daha uygun maliyetle kurtulmanızı sağlıyoruz.

Cihazla Kanalizasyon Borusu Açma Ankara 

 

Servisimiz tıkanan kanalizasyon borularını açmak için cihazları kullanmaktadır. Bu sayede evinizde kırmadan çalışıyor, tıkanan kanalları açıyoruz. Mutfak tıkandı, tuvalet tıkandı, banyo tıkandı diyen herkes servisimizden bu koşullarda hizmet alabilir. Mobil ekiplerimiz zaman kaybetmeden tıkanıklık sorunu yaşayan müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Kanalizasyon borusunun tıkanmasına neden olan etkeni ve tıkanıklığın yerini bulmak için, ayrıca tıkalı kanalizasyon borusu açma için cihazları kullanmaktayız. Hem evde başka tadilatlar yapmanıza gerek kalmaz. Hem de tıkalı kanalizasyon borusu konforlu bir şekilde açılır.

Kanalizasyon borusu tıkandığı zaman alt kata su sızıyor diye komşunuzdan bile şikayet alabilirsiniz. Buna şaşırmanıza gerek yok. Kanalizasyon borusu tıkalı olduğu için, kanaldaki sular basınçla alt kata sızıntı yapabilir. Bu tavanda sarı lekelerin oluşmasına, duvarların nemlenmesine yol açabilir. Yapmanız gereken servisimizi arayarak cihazla kanalizasyon borusu açma hizmeti almaktır. Bu sorunu ihmal ederseniz daha ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizi etkileyen pis koku, atıkların taşması gibi sorunlar sizi daha fazla mağdur edebilir.

Servis Bölgeleri  :

Eryaman,Sincan,Etimesgut,Çayyolu,Çankaya,Ümitköy,Mamak,Keçiören,Yenimahalle,Pursaklar,Gölbaşı,

www.ankarasutesisatci.com

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.