Posted by mrtplvc - 28 Mart 2018 - Tıkanıklık - No Comments

Kameralı Kanal Açma ve Kayıp Logar Çukuru Bulma Gölbaşı

 

Kayıp logar çukuru bulma konusunda size yardımcı olabilecek bir tesisatçı ihtiyacınız olursa, Gölbaşı kanal açma servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Logar çukurunun kaybolması zaman içinde hemen herkesin başına gelebilir. Bahçenizi düzenlemek için çim ekersiniz, çeşitli bitkiler ekersiniz, logar kapağının üzeri kapanabilir. Binanızda tadilat yaparsınız, bahçeye parke taş döşersiniz. Bunlar yüzünden logar kapağının yeri kaybolabilir. Üzeri toprakla örtülebilir, yapraklar bitkilerle kaplanabilir. Eğer logar temizleme ya da tıkanan giderlerin tamiri yapılacaksa mutlaka kayıp logar kapağının bulunması gerekir. Gölbaşı kanal açma firması olarak bu hizmeti logar görüntüleme yaparak veriyoruz. Hem bahçenizi kazmıyor, hem de özenle döşenmiş parkeleri, betonu kırmadan çalışıyoruz. Giderleriniz içinde gereken tadilat işlemlerini logar kapağını bulduktan sonra yapıyoruz.

Kayıp Kanalizasyon Çukuru Bulan Tesisatçı

 

Kanalizasyon çukuru tesisattaki giderlerin kanalizasyona yönlendirilmesini ve giderlerle ilgili tadilatların yapılmasına yardımcı olur. Eğer kanalizasyon çukurunun nerede olduğunu bilmiyorsanız, kayıp kanalizasyon çukuru bulma konusunda Gölbaşı kanal açma firmamızı arayabilirsiniz. Mobil ekiplerimizle semtinizde her yere hizmetimiz var. Mağdur olmayacağınız şekilde size ulaşırız. Kanal görüntüleme kamerası ile logar görüntüleme çalışmasını yaparak kayıp logar kapağını konforlu bir şekilde buluruz. Kamerayı kanal borularının içinde ilerleterek logar çukuruna kadar ulaşırız. Bir yandan bilgisayardan görüntü alarak, bir yandan da yüzeyden yer bulucu dedektör ile kanalizasyon çukurunun yerini net bir şekilde tespit ederiz.

Kameralı Kanal Açma Yapan Tesisatçı

 

Gölbaşı kanal açma firması olarak tıkanan kanal borularını kameralı yöntemle açıyoruz. Kanal görüntüleme kamerası tıkalı kanalları kırmadan tespit etmemizi sağlar. Tıkanıklığın yerini bulmakla kalmaz, tıkanıklığın neden kaynakladığını da görmemizi sağlar. Tıkalı pimaş görüntüleme yaparak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Kanal tıkanıklığı nedeniyle logar temizleme ihtiyacınız olursa, bunun içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kayıp logar çukuru bulma ihtiyacınızda da deneyimli ustalarımızla yardımcı oluruz. Logar kapağı tespiti sırasında ekiplerimiz logar görüntüleme yaparak çalışırlar. Gölbaşı kanal açma servisimizden hem kameralı kanal açma hizmetini, hem de kayıp logar çukuru bulma, logar temizleme hizmetlerini itinalı bir şekilde alabilirsiniz.

MURAT TESİSAT / GÖLBAŞI

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.