Posted by mrtplvc - 1 Eylül 2018 - Petek temizliği - No Comments

Doğalgaz Tesisat Radyatör Temizliği

 

Doğalgaz tesisatı kullanan, ısınmayı bu şekilde yapanların son yıllarda doğalgaz tesisat temizleme hizmeti alması yaygınlaşmıştır. Çünkü peteklerde dolaşan suyun etkisiyle tesisatta kireçlenme olması, sudaki atıkların peteklerin alt kısmında birikmesi nedeniyle kışın ısınma sorunları yaşanmaktadır. Düzenli olarak petek temizliği yapılması hem ısınmanızı kolaylaştırır, evinizdeki ısı kalitesini artırır, hem de doğal gaz yakıt giderlerinizin düşmesine neden olur. Doğal gazlı Petek temizleme hakkında servisimizden her türlü bilgiyi alabilir, peteklerinizi temizleterek kışa hazırlanabilirsiniz.

Petek temizleme özel bir makine ve petek temizleme kimyasalı yardımıyla yapılmaktadır. Ustalarımız bu makineyi profesyonelce kullanmakta ve peteklerinizi sökmeden yerinde temizlemektedir. Banyo peteğine bağlanan petek temizleme makinesi evinizdeki diğer yaşama alanlarındaki petekleri de aynı anda temizlemektedir. Tesisatın içine gönderdiğimiz kimyasalla peteklerle birlikte borularda, vanalarda biriken kireç tabakaları da temizlenir. Bu sayede kombiniz zorlanmadan çalışır, evinizdeki ısı kalitesi mükemmel olur. Yaktığınız doğalgazın karşılığını alırsınız. Kışın kombi arızaları ile uğraşmaz, peteklerinizde ısı iletim sorunu yaşamazsınız.

Doğal Gaz Tesisatını Kendim Temizleyebilir miyim?

 

Petek temizliği yaptırmaya ihtiyacınız varda mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Her iki yılda bir peteklerinizi temizletmeli, bunu doğal gaz tesisatının rutin bakımları içinde yaptırmalısınız. Petekler temizlenirken özel bir cihaz ve kimyasal kullanıldığı için bunu kendinizin yapması olanaksız gibidir. Peteklerin içinde oluşan kireç tabakları, çamur tortusu gibi atıklar sağlıklı bir şekilde temizlenmelidir. Kimyasallı petek temizliği sırasında kullanılan kimyasal peteklerinize zarar vermeyecek şekilde özel olarak üretilmiştir. Kimyasal kireç kalıntılarını çözdürürken petek temizleme makinesi filtresi ile peteklerin, tesisatın içinde biriken atıkları sistem dışına çıkarır. Böylece peteklerin sökülmesine gerek kalmaz. Ekiplerimiz kısa sürede işleriniz bitirir peteklerinizi temizlemiş olur.

Kalorifer Peteklerinin Alt Kısmı Isınmıyor

 

Kışın kombinizi yeterli derecede çalıştırmanıza rağmen peteklerin alt kısmı ısınmıyor ise muhtemelen petekleriniz kirlenmiştir. Zamanında petek temizleme yapılmadığı için peteklerin içi atıklar ve kireç kalıntıların etkisinde kalmıştır. Bu sorunu peteklerde hava olduğuna da bağlamamalısınız. Peteklerde hava sorunu olsa peteklerin üst kısmı ısınmaz. Bu durumda petek temizliği yapılmalıdır. Bunun için servisimizden destek alabilir, peteklerinizi kimyasalla ve cihaz yardımıyla konforlu bir şekilde temizletebilirsiniz. Kış ortasında böyle mağdur olmayın. Peteklerinizi kış gelmeden temizletin.

Kalorifer Petek Temizleme Kaç Para?

 

Doğalgaz tesisatı ile ısınanlar için petek temizleme önemli bir hizmettir. Servisimizden Doğal gazlı petek temizleme kaç para bunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca petek temizliğinin nasıl yapıldığını da ustalarımıza sorabilir, bu hizmet hakkında aydınlatıcı bilgiler alabilirsiniz. Ekiplerimiz kimyasallı petek temizliği yapmaktadır. Evinizde telaşa gerek kalmadan banyo peteğine bağladığımız petek temizleme makinesi yardımıyla işimizi tamamlarız. Kombiniz düşük ısıda çalışırken özel kimyasal tesisat ve peteklerin içinde biriken kireç kalıntılarını söker atar. Suyun içinde bütün tesisatı dolaşan kimyasal sayesinde petekleriniz ilk takıldığı gün gibi temizlenir. Bir yandan da cihaz filtresiyle çamur tortularını ve diğer atıkları dışarıya alır.

Servis Bölgelerimiz       : 

 

Çankaya Petek TemizliğiÇayyolu Petek TemizliğiEryaman Petek Temizliği, Etimesgut Petek Temizliği , Keçiören Petek Temizliği , Mamak Petek Temizliği , Pursaklar Petek Temizliği , Sincan Petek Temizliği , Ümitköy Petek Temizliği , Yenimahalle Petek Temizliği

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.