Posted by mrtplvc - 3 Nisan 2019 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı - No Comments

Cihazla Kırmadan Su Tesisatı Arıza Tespiti

 

Her zaman ulaşabileceğiniz ve destek alabileceğiniz cihazla Kırmadan su arızası tespiti Ankara firmamız su arızaları konusunda sizleri mağdur etmeden hizmet vermektedir. Su tesisatınız da ortaya çıkan arızaların tespit edilmesi ve gereken onarımın yapılabilmesi için modern cihazların kullanılması gerekmektedir.

Ancak cihazla su arızası giderme sırasında hedef en az hasarla bunun sağlanması önemlidir. Bu nedenle uzman su tesisatçısı kadromuzun deneyimli olması su arızasının en kısa sürede sorunsuzca giderilmesine yardımcı olacaktır.

Tesisatınızın herhangi bir alanında meydana gelen su sızıntısı nedeniyle fark ettiğiniz damlama, nem, rutubet gibi belirtilere dikkat etmelisiniz. Günümüzde su arızalarının giderilmesinde kullanılan cihazlara ve uzman kadroya sahip olan firmamızdan 7/24 teknik destek alabilirsiniz. Su tesisat boru hattındaki su arızalarının tespit ve onarımında başarısını kanıtlamış olan firmamız bundan zarar görmenize izin vermeden yardımcı olacaktır.

Müşterimizi Dinlemek ister misiniz ? ⇓ ⇓ ⇓

Cihazla Su Arıza Tespiti

Tesisat hattında ortaya çıkan su arızalarının giderilmesi için öncelikle tespit edilmeleri gerekmektedir. Firmamız bu alandaki uzmanlığını teknolojik cihazlarla pekiştirmiştir. Cihazla Noktasal su arızası Bulma Ankara servisimizden hizmet aldığınız için pişmanlık duymayacak, en konforlu şekilde su arızasının giderilmesini sağlayacaksınız. Termal kameralı, akustik dinleme cihazları, dedektör gibi cihazlarla su arızalarının tespitini yapan ekiplerimiz tesisatın her alanında oluşan arızaları gidermektedir.

Uzmanlarımız kalorifer tesisatında, temiz su hattında meydana gelen su arızalarının giderilmesi için planlı bir çalışma yapmaktadır. Su arızasının belirlenmesi ve giderilmesi en uygun cihazları kullanmaktadır. Sıcak su hattında, kalorifer tesisatındaki su arızaları için ısıya duyarlı olan termal kamera,  soğuk su hattında oluşan su arızalarında ise dedektör ve akustik dinleme cihazlarından faydalanmaktadır. Cihazla Kırmadan Noktasal su kaçağı arıza tespiti sonrasında açılan küçük bir noktadan tamirat işlemini yaparak çalışmalarımızı sonlandırmaktayız. Ekiplerimizin işi bittiğinde evinizde başka bir tadilata gerek kalmıyor. Ekiplerimiz tamiratı yaptıkları alanı da kapatarak temiz bir iş çıkarmaktadır.

Kameralı su arızası görüntüleme Ankara servisi olarak tesisat alanındaki güncel gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Müşterilerimizin mağdur olmaması için yeni yöntemleri ve cihazları kullanan ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Su arızası giderme alanındaki başarılarımız yaptığımız işlerin aynasıdır. Tesisatınızda su arızası olduğunu düşünüyorsanız mutlaka servisimiz ile iletişime geçmenizi öneririz.

Su Tesisatçı Ustası Ankara / Murat Tesisat 0 539 666 42 48

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.