Posted by mrtplvc - 18 Ağustos 2021 - Petek temizliği - No Comments

ETLİK PETEK TEMİZLİĞİ

.

Petekler, kış aylarında yoğun kullanım nedeniyle sık kirlenir. Peteklerde biriken ve meydana gelen kirler ise çeşitli sorunlara sebep olur. Bu sorunların başında ise yeterli ısınma sağlayamama ve fazla yakıt tüketimine neden olur. Biriken kirler peteklerin tam anlamıyla ısınmasını engeller ve alanı ısıtma işlevini kısmen yitirmesine neden olur.

Aynı zamanda kombi de ısınma sağlanmadığı için daha fazla çalışmaya başlar ve hem enerji hem de yakıt maliyetleri artar. Bunun önüne geçmek için Etlik kalorifer temizliği firmamız tarafından hizmet veriliyor. Verilen hizmetler ile hem hızlı hem de etkili bir şekilde temizleme işlemi yaparız. Temizleme sonrasında petekler eskisi gibi kullanıma hazır olur.

Petek Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Petek temizleme işlemi kulağa her ne kadar kolay bir işlemmiş gibi gelse de durum öyle değildir. Bireysel olarak sadece yüzeysel ve basit bir şekilde temizleme yapılabilir. Biriken kirlerin tamamen sorunsuz bir şekilde temizlenmesi için profesyonel hizmetlere ihtiyaç duyulur. Bu hizmetleri firmamız sizlere sağlıyor. Petek temizliğinde alt ve üst kısımların tamamen temizlendiğine dikkat ederiz. Temizleme işleminde özel makine ve kimyasallar kullanırız. Bu sayede de peteklerin %100 oranında temizlenmesini sağlarız. Sunduğumuz Makineli ve Kimyasallı Petek Temizliği hizmetleri kapsamında kaloriferlerden maksimum verim ile faydalanmanızı sağlarız. Aynı zamanda petek temizleme işleminin avantajlarından da yararlanmanızda rol oynuyoruz.

Petek Temizliğinin Sunduğu Avantajlar

Petek temizliği genel olarak pek çok konuda avantaj sunar. Öncelikle daha düşük maliyetler ile ısınma gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bununla birlikte peteklerde yeterli ısınmanın kolay bir şekilde sağlanmasına yardımcı olarak verimli ısınma konusunda etkili olur. Etlik’te hizmet veren firmamız tarafından sunulan hizmetler ile aynı zamanda peteklerin kullanım ömrünün de daha uzun olması sağlanır. Çünkü kirler temizlendiği zaman peteklere zarar verecek etkenler ortadan kaldırılır. Firmamız sektörde uyguladığı ekonomik fiyat politikası ve sunduğu profesyonel hizmet ile ön plana çıkıyor. Petek ve radyatör temizliği konusunda alanında deneyimli personeller ile hizmet veririz. Sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve peteklerinizi temizletebilirsiniz.

KEÇİÖREN PETEK TEMİZLİĞİ

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.