Posted by mrtplvc - 27 Mayıs 2015 - Tıkanıklık - 10 Comments

MAMAK TIKANIKLIK AÇMA

 

Mamak Kırmadan Tıkalı Gider Tuvalet Açma servisi Tıkanıklık sebebi ile dışarı taşmış tuvalet Banyo, Mutfak derdinden sizi kurtarmaktadır. Diğer komşularınızın pis suları sizin evinizden mi taşıyor? hemen bizi arayın. Kırmadan Makineler ile tıkalı Banyo Tuvalet ve Mutfak  Balkon gibi tıkalı tesisat giderlerinizi hemen açalım. Bizi 7/24 arayabilirsiniz. Mamak pis su borusu tıkanmalarına  makine ile kırmadan kolay çözüm sunuyoruz. Tuvalet taştı, Banyo Taştı diye üzülmeyin siz oturun biz pratik kolay çözümler ile sorunlarınızı halledelim.

 

 

 

 

 

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

 

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Süzgeç tıkandı, Banyo deliği tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, Mutfak Evye tıkandı sorunlarınız için hemen bizi arayın.

Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi su mu taşırıyor. Yada su gitmiyor mu?

Çözüm Mutat Tesisat da, Bizi Arayın.

Murat Sıhhi Tesisat

 

Eryaman Kanal Açma Servisi

Mamak Gider Açma Servisi

Tanıtım Videomuz.

10 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.