Posted by mrtplvc - 30 Nisan 2022 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı - No Comments

Öveçler Su Kaçak Tespiti ve Tıkalı Lavabo Açma

.

Öveçler Su Kaçak Tespiti ve Tıkalı Lavabo Açma servisimiz sizler için Tuvalet Tıkandı, Banyo Tıkandı, Lavabo tıkandı, Balkon tıkandı tesisat tıkandı sorununda makine ve ekipman ile hizmet desteği sunmaktadır.

Evim de tuvalet taştı, Mutfak Lavabo evyesi taştı  diye endişelenmeyin Gider Tıkandı Acil Servis Hattımız arayarak 7/24 bu hizmetten faydalan bilirsiniz.

Keçiören de Keçiörenlilerin hizmeti için hazır bekleyen servisimiz bir telefonunuz da kanal gider tıkanıklığı, mutfak banyo tuvalet tıkanmasını, yağmur suyu pimaş atık su gideri tıkanmalarını Robot makine ile kırmadan ve sizleri yormadan kolayca açmaktadır. Gider açma kimyasallarının dahi açamadığı zor tıkanıklıklar da sizlere profesyonel hizmet sunmamız için bizi arayın.

Pis Su Gider Boru Kanalları Neden Tıkanır ?

Ev ve iş yerlerin de, Tuvalet, Mutfak, Lavabo pis sularını Aski pis su hattına taşıyan gider boruları zamanla içerisine giden yabancı cisim, yağlanma, yemek atıkları sebebi ile tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık, tuvaletlerde, bez, çamaşır, ıslak mendil gibi cisimlerin boruya sıkışması ile, Mutfak Lavabo giderlerinde ise, yemek, yağ çay posası gibi atıkların borulara sıkışarak tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Mutfak lavabo borularında ki bir diğer tıkanıklık sebebi ise Bulaşık makinesi hortumu ve kada contadır. Bulaşık makinesi hortumu aşırı uzunlukta pimaş borunun iç kısmına sokularak diğer gider bağlantı hatlarının önünü kapatmasına sebep olunmaktadır.

Bu sebeple çamaşır yada bulaşık makinesi hortumu gereğinden fazla pimaş borunun içine itilmemelidir. Ayrıca gereğinden fazla pimaş içine sokulan bulaşık makinesi hortumları geriye çekme esnasında koparak lavabo borularının iç kısmında kalmakta ve ileri ki zamanlar da lavabo borularında tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır ?

Mutfak lavabosu genel olarak tezgah altın da sifon hortuma yemek atıklarının birikmesi sonucu tıkanır. Bu gibi basit tıkanmaları basit işlemler ile açılabilir. Marketler de bulunan küçük lavabo açıcı kimyasal yada tozlar lavabo altı hortum tıkanmalarını açabilir.

Ancak pimaş boru içerisin de biriken yağ kalıntılarını açmak oldukça zor ve profesyonel yardım almanız gereken bir tıkanmadır. Pimaş içerisinde yağ ve yemek atıklarının birikip tortulaşması ile oluşan tıkanmalar ancak Robot Makineler ile açılabilir. Öveçler Tıkalı Kanal Açma servisimiz Mutfak lavabo tıkanıklıklarını kırmadan makineler ile aça bilmektedir.

Murat Sıhhi Tesiat

Ankara Tıkalı Kanal Açma

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.