Posted by mrtplvc - 17 Şubat 2018 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

Pamuklar Mahallesi Su Tesisatçı Ustası

 

Hızla gelişen Yenimahalle de Pamuklar Mahallesi için özel servis aracımız ile hizmet sunmaktayız. Hızla yükselen konutlar ve lüks binalar yanı sıra Su Tesisat sorunlarını da beraberin de getirmektedir. Bu sebeple Pamuklar mahallesine hizmet sunabilmek için Özel oluşturduğumuz Servis araçlı ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Musluk tamiri, Batarya değişimi, musluk kırılması, lavabo su tesisatını n değişimi gibi basit işlemlerin yanı sıra, orta dereceli işler ile de Klozet iç takım değişimi, klozet tamiri, lavabo değişim ve montajı gibi hizmetleri de sunmaktayız.

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti

 

Pamuklar Su Tesisatçısı Ustalarımız, Termal Kamera, dinleme cihazları ile de su kaçak arızaların da KIRMADAN nokta olarak tespit yapmakta ve su arızası olan borunun değişimini bir yada iki fayans kırarak tamir etmektedir. Fayans ve duvar içerisinde oluşan, alt kat komşunuza tavanından damlayan su arızalarını cihazlar ile kırmadan tespit ederek sizi büyük bir tadilattan kurtarıyoruz. Su Kaçakları bilinmeyen bir sebep ile her alanda oluşabilir bu sebeple eğer evinizde bir su kaçağı olduğunu düşünüyor iseniz hiç bir yeri kırmadan mutlaka bizi arayın.

Tuvalet, Mutfak Lavabo Tıkanması

 

Bu gibi çok katlı dairelerde sıkça görülen en büyük ve ağır sorunlardan biri de Logar Tıkanmasıdır. Tuvalet ve Lavaboların tıkanması, bütün bir binayı etkiler ve acil müdahale gerektiren bir uygulamadır. İşte tamda bu sebep için kurulmuş olan Pamuklar Tıkalı Kanal Açma Servisimiz sizlere en hızlı servisi sağlamaktadır.

 

Su tesisatın da oluşan her türlü arıza ve onarım tamir işleri için önce Murat Tesisatı arayın. Birlikte fikir paylaşımı yaparak sizleri en iyi şekilde yönlendirelim.

 

ANKARA SU TAMİRCİSİ

 

ANKARA SU TESİSATÇISI

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.