Posted by mrtplvc - 16 Ağustos 2021 - Petek temizliği - No Comments

PETEK TEMİZLİĞİ ÇAKIRLAR

.

Petek temizleme, düzenli olarak yapılması gerek bir iştir. Uzun süre temizlenmeyen petekler nedeniyle ısınma ve ısınma maliyeti konusunda önemli sorunlar meydana gelebilir. Bir petek uzun süre temizlenmez ise çok fazla kir birikir ve yeteli ısınma sağlanamaz. Isınma sağlanamadığı için ise peteğin verimliliği düşer.

Aynı zamanda ısınmada zorluk çıkması nedeniyle kombi de daha fazla çalışır ve harcadığı enerjiyi artırır. Bu da fatura döneminde daha yüksek ücretler ortaya çıkmasına neden olur. Kirlenme nedeniyle petekler de yıpranır. Yıpranmaya bağlı olarak peteklerin kullanım ömrü bir hayli azalır. Bütün bu sorunları yaşamamak için Çakırlar kalorifer petek temizliği firmamız tarafından sunulan hizmetler tercih edilebilir. Firmamız kaliteli bir petek temizliği yapıyor ve bu sorunlardan kurtulmanızı sağlıyor.

Makineli Petek Temizliği İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Petek temizleme işlemi oldukça profesyonel bir şekilde deneyimli personeller ile gerçekleştirilir. Firmamız bünyesinde bulunan personeller ilk işlem olarak tesisatı ve kombiyi kontrol eder. Bu konularda herhangi bir sorun yoksa işlem için gerekli hazırlıklara başlanır. Temizleme işleminde makineler kullanılır. Makine tesisata bağlandıktan sonra ise tuvalet gibi bir yerde gider noktası belirlenir. Gider noktası da belirlendikten sonra makine çalıştırılır ve işleme başlanır. Aynı zamanda temizlik sırasında özel kimyasallar da kullanırız. Bu kimyasalların makineye herhangi bir zararı yoktur. Bu sayede de oldukça güvenlidir. Makineli ve kimyasallı petek temizliği işleminden sonra ekipmanları toplar ve petekleri temiz bir şekilde bırakırız. Petek temizleme işlemi bu şekilde gerçekleştiriliyor.

YENİMAHALLE PETEK TEMİZLİĞİ

Petek Temizleme Ücretleri

Peteklerin temizlenmesinde farklı ücretler söz konusu olabilir. Öncelikle belirtmek gerekir ki alandaki tesisat ne kadar büyükse temizleme ücreti de o doğrultuda değişebilir. Bu yüzden ücret, yapılacak temizleme işlemine göre değişken olabilir. Çakırlar’da hizmet veren firmamız, ekonomik fiyat politikası uygulamasıyla ön plana çıkıyor. Bu politika kapsamında oldukça uygun fiyatlar ile petek ve radyatör temizliği yapma imkanına sahip olursunuz. Firmamız sektörde hem bütçeye uygun hem de kaliteli hizmetler vermesiyle çok sık tercih edilir. Siz de hizmetlerimizden yararlanmak içi bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.