Posted by mrtplvc - 26 Haziran 2021 - Faydalı Bilgiler, Tıkanıklık - No Comments

PİS SU GİDERİ

Ev yada işyerlerinde atık su olarak kullanılan suyun kanalizasyon hattına taşıyan sisteme pis su gideri denmektedir.

Pis su giderleri pimaş borular ile binaların duvarlarının iç kısımlarından bahçede bulunan logar çukuruna buradan da şehir kanalizasyon hattına dökülmektedir.

PİS SU GİDER SORUNLARI

Pis su giderlerinde ki en büyük sorun Tıkalı Gider sorunudur. Tıkalı giderler dışarıdan tuvalet yada banyo giderlerine atılan yabancı maddelerin özellikle dirsek kısımlarından pimaş borularını tıkaması ile olmaktadır. Bu tip arızalar Tıkalı Gider Açma Makinesi ile Açılmaktadır.

TIKALI GİDER AÇMA

Tıkalı giderler faklı sebepler ile mutlaka tıkanabilmektedir. Bu dünyanın her yerinde mümkündür. Maalesef bu tıkanıklık sorununa sebep olabilecek etkenler önlenememektedir. Ancak tıkanan gideri Kırmadan Açabilmek için Tıkalı Kanal Açma Makineleri üretilmiştir. Biz Alman üretimi bir Kanal Açma Makinesi kullanıyoruz. Bu makine sayesinde tıkanan Mutfak gideri, Tuvalet gideri Banyo gideri, Yağmur suyu gideri, Balkon gideri gibi atık su giderleri kolayca kırmadan açılmaktadır.

APARTMAN GİDERİ NEDEN GERİ TAŞIYOR?

Apartman da bulunan dairelerin pis ve atık sularını bahçede bulunan kanalizasyon çukuruna taşıyan boru tesisatı yabancı maddeler sebebi ile tıkanınca dairelerin kullanmış olduğu su borudan geriye doğru taşmaktadır. Bu da en alt seviyede bulunan gider çıkışlarından yani yer süzgeçleri, tuvalet taşı, banyo giderlerinden geri tepmektedir.

Hizmetlerimiz

Tıkalı gider açma, tıkalı kanal açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı tuvalet açma, tıkalı, Gider açma, kanal açma, logar açma, lavabo açma, mutfak gideri açma, apartman gideri açma, kanalizasyon görüntüleme, gider görüntüleme, pimaş görüntüleme, logar çukuru bulma, kayıp kanalizasyon kapağı bulma, kayıp logar borusu bulma, kırık pimaş yer tespiti,

Servislerimiz Bölgeleri :

Keçiören Tıkalı Gider Kanal Açma

Yenimahalle Tıkalı Gider Kanal Açma

Pursaklar Tıkalı Gider Kanal Açma

Ümitköy Tıkalı Gider Kanal Açma

Çayyolu Tıkalı Gider Kanal Açma

Çankaya Tıkalı Gider Kanal Açma

Kurtuluş Tıkalı Gider Kanal Açma

Mamak Tıkalı Gider Kanal Açma

Gölbaşı Tıkalı Gider Kanal Açma

Sincan Tıkalı Gider Kanal Açma

Eryaman Tıkalı Gider Kanal Açma

Etimesgut Tıkalı Gider Kanal Açma

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.