Posted by mrtplvc - 22 Haziran 2015 - Su Kaçağı - 4 Comments

Pursaklar Termal Kamera ve Cihazla Su Kaçak Tespiti

 

Pursaklar Su Kaçağı Bulma Servisi  Termal Kamera ile Görüntülü ve Su Kaçağı dinleme cihazı ile KIRMADAN kaçak su tespiti yapmaktadır. Banyo, Mutfak, Antre, Tuvalet, salon, yada diğer odalardan komşunuza akan su kaçağı varsa, yada üst kat komşunuzdan sizin evinizin tavanına su kaçağı varsa Murat Sıhhi Tesisatı arayın size profesyonel hizmetler sunalım.

PursaklarTermal Kamera İle Su Kaçak Bulma

Pursaklar Termal Kamera İle Su Kaçak Bulma

Faturanızın gereğinden çok mu geliyor? Gözle görünür bir belirtisi olmasa da tesisatta bir su kaçağı olabilir. Su Kaçağı dairenizin iç hattın da olacağı gibi, daireden saate giden ana şebeke borusunda da su kaçağı olabilir ve bunu kullanıcı fark edemeye bilir. Eğer vanalar kapalı iken su saati dönmeye devam ediyor ise tesisatınızı mutlaka test ettirin. Pursaklar Su kaçaklarını Kırmadan görüntülü bulan firmamız ile size kesin çözüm getirmemiz için bizi arayın.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır ?

 

Su kaçak arızaları genel olarak sıva ve fayans altında oluşmaktadır. Bu sebeple kaçağın yeri tam olarak tahmin edilemez ve tahmin yöntemi ile bulunamazlar. Su Kaçak tespiti artık son sistem cihazlarla yapılmaktadır. Termal Kamera ile su tesisatı üzerinde ki delik ve su kaçakları görüntülenerek tespit edilmektedir. Termal Kamera su kaçak olan kısmı ısıya duyarlı görüntüleme yaparak tespit edebilmektedir. Sitemiz de ki resimler de de gördüğünüz gibi Termal Kameralar su kaçağını renk farkı ile yerini görüntüleye bilmektedir.

Su Kaçak arızasını ses dinleme yöntemi ile tespit eden cihazlara ise Akustik Frekanslı Dinleme Cihazları ile yapılmaktadır. Duvar ve fayans içinde ki su kaçaklarını dinleme cihazı ile yeri tespit edilebilmektedir. Su kaçak Tespit cihazları tesisatçılık işinde teknik bir alan olarak yerini almıştır. Pursaklar Su Kaçak Tespiti yapan Termal Kameralı ve Dinleme Cihazlı Ustalarımız ile sizler profesyonel hizmet sunmaktayız.

Murat Sıhhi Tesisat / Pursaklar Su Kaçağı Bulma

SicanTermal Kamera İle Su Kaçak Bulma

Pursaklar Termal Kamera İle Su Kaçak Bulma

 Diğer Hizmetlerimiz   :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.