Posted by mrtplvc - 22 Haziran 2015 - Petek temizliği - 10 Comments

PURSAKLAR PETEK TEMİZLİĞİ

 

 

Pursaklar Makine ile Kimyasallı petek temizleme servisi  Petek temizleme makinesi ve Petek Temizleme Kimyasalı ile altı ısınmayan yada hiç ısınmayan peteklerin temizliğini tek noktadan makine ve kimyasal ile yaparak evinizin bütün odalarında ki petekleri Sökmeden, evinizi kirletmeden, kırıp dökmeden temizliyoruz.

Petek temizliği için banyo da bulunan peteğin gidiş dönüş tesisat hattına makinemizi bağlayarak buradan bütün odalarda bulunan petekleri temizliyoruz.

Petek temizleme işlemi sırasında kombide bulunan ısıtma eşanjörü, kombi devir daim pompası, gibi su sebebi ile kireçlenen parçalarda temizlenerek olası bir arızanın da engellenmesi sağlanmaktadır.

 

 

 

 

 

Radyatör Peteklerin Altı Isınmıyor

 

İyi ısınmayan petekler yüksek fatura artışına ve suda ki yoğunlaşma kirlenme ve petek tesisatında ki tıkanma sebebi ile kombinin devir daim pompasının zorlanmasına ve zamanla arıza vermesine yol açar. Her 2 yılda bir periyodik olarak peteklerin temizlenmesi, Kombi ve Radyatör üreticileri tarafından önerilmektedir.

Biz Ankara petek temizliği servisi olarak uygun yöntemlerle petekleri yerinden sökmeden Banyo da radyatörün gidiş ve dönüş hattına bağladığımız makine  sayesinde bu işlemi evinizin diğer odalarında herhangi bir sökme takma işlemi yapmadan Tek Noktadan temiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Petekler Ne Kadar Zaman da Temizlenir ?

 

Petek temizliği neden yapılmalı? Petek Temizliği Nasıl yapılır? Petek Temizliğinin faydaları nelerdir? Petek temizliğinde hangi kimyasal kullanılır? gibi soruları bu yazımızda sizlere açıklamaya çalışacağız. Öncelikle amacımız müşterilerimizi bilinçlendirerek daha şeffaf ve güvene dayalı bir iletişim sağlamaktır.

Petek Temizliği Neden Yapılır ?

 

Kombi petekleri zaman içinde içerisinde oluşan pas, kireç ve balçıklanmış su sebebi ile tıkanır ve ısı kaybına uğrar. Genelde görülen belirtiler peteklerin alt kısmının ısınmaması yada kombiye uzak olan peteklerde hiç ısınma olmaması. Bu durumlarda Kombinin petek temizleme bakımı ve filtre bakımı gelmiş demektir. Aslında Kombi petek bakımı bu belirtilerin oluşması beklenmeden her 2-3 yılda bir yapılması gereklidir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Petek temizliği nasıl yapılır ile ilgili detaylı bilgiler sitemizde ki diğer yazılarımızda da bahsedilmiştir. Petek temizliği, Petek Temizleme Makinesi banyo da bulunan petek yerinden çıkarılarak bu peteğin gidiş dönüş hattına bağlanır. Makinenin yüksek devirli devir daim marifeti ve Petek temizleme Kimyasalının çözücü etkisi ile yaklaşık bir buçuk saatlik bir zamanda petekleriniz tek noktadan temizlenir.

 

Kimyasallı Doğal Gaz Petek Temizliği kombi ve tesisatına kesinlikle zarar vermez. Petek temizliğinde  bu iş için özel üretilmiş petek temizleme kimyasalı ve Petek Temizleme Makinesi kullanılmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz :

PURSAKLAR SU KAÇAK BULMA (TERMAL KAMERA İLE KIRMADAN)

PURSAKLAR KIRMADAN MAKİNE İLE TIKALI GİDER BORU AÇMA

PURSAKLAR SU TESİSATÇISI

PETEK TEMİZLİĞİ GEREKLİMİ ?

Murat Sıhhi Tesisat / Pursaklar Petek Temizleme

 

Pursaklar PetekTemizleme

Pursaklar PetekTemizleme

 


10 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.