Posted by mrtplvc - 25 Haziran 2019 - Tıkanıklık - No Comments

TIKANIKLIK AÇMA ETİMESGUT

 

Etimesgut’ta kanalizasyon veya bina pis su gider tıkanıklık problemlerinde öncü firma Murat Tesisat sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Aradığınız bu alanda tecrübe ise, bizler yaklaşık 10 yıldır bu sektörde hizmet veriyoruz. Her zaman tercih edilen firma olma özelliğini elimizde tutuyoruz.

Etimesgut’ta tıkanıklık kanal açma işi için bizleri tercih edebilirsiniz. Banyo, tuvalet, mutfak giderlerinin taşması durumunda acil ustaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Arasam hemen gelirler mi? Diye düşünmeyin. Murat Tesisat tıkanıklık açma işi için belirtilen randevu saatinde adresinizde oluyor. Öncelikle arıza tespitini yapıyor ve tıkalı bölgeyi belirledikten sonra gider borularına zarar vermeden robotik cihazlarla açma işlemini gerçekleştiriyor.

KIRMADAN LAVABO TIKANIKLIK AÇMA ETİMESGUT

İsterseniz sizlere sıhhi tesisat hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım. Eski yöntemlerle tıkalı alanı açmak için tüm gider borularını değiştirmek gerekebiliyordu. Teknoloji ilerledikçe sıhhi tesisat alanında da modern cihazlar piyasaya çıkmıştır. Murat Tesisat ta tıkalı kanal gider borusu açma işlemini, otomatik kanal açma makinaları ve kameralı kanal açma cihazlarının yardımıyla yapmaktadır. Bu cihazlar kesinlikle tesisatınıza zarar vermemektedir. Etkili ve sorunsuz bir şekilde tıkalı giderler onarılmaktadır. Sahip olduğumuz bu enerjiyi siz değerli müşterilerimize en yoğun şekilde yansıtıyoruz.

TUVALET TIKANIKLIK AÇAN USTA ETİMESGUT

Etimesgut’ta mutfak gideri açma işini en garanti kime yaptırabilirim? Diye sakın düşünmeyin. Murat Tesisatı arayın, size en yakın ekibini yönlendirsin. Mutfak giderine dökülen artık kızartma yağları ve çay posaları, giderinizi çok çabuk tıkar. Marketten aldığınız lavabo açıcılar kısmen tıkalı gideri açabilir. Ancak kesin ve etkili çözüm sunmaz. Anlık arızanızı giderir. Daha sonra tekrar tıkanmalar başlayınca etkili olamaz. Bizler mutfak banyo ve tuvalet giderlerinizi son sistem cihazlarımızla açıyoruz. Yaklaşık 20 metreye kadar gider içerisinde hareket eden bu cihazlar ya pisliği geri çekerek dışarı çıkmasını sağlar, ya da tıkalı cismi ileri iterek tıkanıklığı giderir. Ankara’da pis su gider açma işlemi en etkili çözümleri ile Murat Tesisat tarafından yapılmaktadır. Uzman ellere yaptıracağınız tıkalı gider açma işi için ekstra masraf ödemezsiniz. Etkin ve kalıcı çözüm önerileriyle Murat Tesisat, siz değerli müşterilerine Etimesgut’ta her zaman güven vermeye devam ediyor.

ETİMESGUT SU TESİSATÇISI

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.