Posted by mrtplvc - 23 Nisan 2018 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

Şentepe Su Tesisatçısı Yenimahalle

 

Su tesisatında çeşitli arızalarla karşılaşabilirsiniz. Bunlara her zaman hazırlıklı olmalısınız. Klozet arızası, tıkanıklık, kanal tıkanıklığı, sifon ve rezervuar arızası, tıkalı tuvalet, tıkalı lavabo, su kaçağı gibi sorunlar bunlar arasındadır. Bunların dışında tesisattaki montaj işlerinizi, yenileme ve tadilat işlerinizi de deneyimli tesisat ustası desteği ile yaptırabilirsiniz. Şentepe su tesisatçısı Yenimahalle firmamız yılların deneyimiyle hizmet vermektedir. Sıhhi tesisatçı olarak yeni yöntemleri, modern cihazları kullanarak müşterilerimizin su tesisatı sorunlarını gidermekteyiz. Firmamız uzman tesisat ustası yardımıyla tesisat tamiri yapmaktadır.

Sıhhi Tesisat Tamiri Servisi

 

Arızalı olan tuvalet temizleme vanası tamirinde, tuvalet tıkanıklığı, klozet içine su akıtıyor, sifon çalışmıyor, klozet iç takım arızasında, rezervuar bozuk olduğunda klozet tamircisi ustamız sizlere yardımcı olsun. Tuvalet tıkandı diyenler içinde kanal açma, tıkanıklık konusunda deneyimli, kırmadan tıkanıklık açan ustamızı gönderelim. Robotla tıkalı tuvalet gideri açma konusunda sizlere yardımcı olsun. Evinizi çalışma sahasına çevirmeden, fayansları kırmadan tıkalı tuvalet giderini açsınlar. Şentepe su tesisatçısı Yenimahalle servisi olarak firmamız 7/24 müşterilerimize itinalı bir hizmet sunmaktadır.

Su Tesisat Tamir Ustası

 

Beğenmediğiniz, arıza yapan batarya değişimi konusunda Şentepe su tesisatçısı Yenimahalle servisimizden tesisat ustası çağırabilirsiniz.  TSE kalite belgeli batarya montajı ile firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Garantili hizmet koşulları ile kaliteli işçilik ile musluk tamircisi olan ustamızdan hizmet alabilirsiniz. Her model musluk tamiri içinde ustalarımızdan destek alabilirsiniz. Su akıtan musluk tamiri, musluk contası değişimi, musluk başlığı kırıldı değişmesi gerekiyor gibi sorunlarınızı çözümleyelim.

Klozet Tamir ve Montaj Ustası

 

Duvarlarınızı kabartan, parkelere zarar veren, dolaplarınızı olumsuz etkileyen, evde küf kokusuna neden olan su kaçağı tespitinde de servisimizden su tamircisi usta çağırabilirsiniz. Şentepe su tesisatçısı Yenimahalle firmamız kaçak tespit konusunda termal kameralı usta ile hizmet vermektedir. Kırmadan, etrafa zarar vermeden borulardaki su sızıntısını buluyoruz. Su kaçak tespit sonrasında ustalarımız boruyu da kolayca tamir etmektedir. Noktasal tespit yapıldığı için ustalarımız evinize zarar verilmeden çalışırlar.

Musluk Batarya Tamiri

 

Su tesisatınızdaki montaj işleriniz içinde tesisat ustası gönderelim. Bulaşık makinesi yeri hazırlama, klozet montajı, lavabo montajı gibi ihtiyaçlarınızda sıhhi tesisatçı olarak Şentepe su tesisatçısı Yenimahalle servisimizi arayabilirsiniz. Profesyonel yardım almak isteyenler firmamıza ulaşarak deneyimli bir tesisat ustası çağırabilir.

SU TESİSATÇISI ANKARA

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.