Posted by mrtplvc - 26 Aralık 2017 - Petek temizliği - 1 Comment

Serhat Mahallesin de Petek Temizleme Servisi

 

Ankaranın her yerinde servis ve hizmet eğına sahip olan Murat Tesisat Serhat Mahallesi’ne özel Petek Temizleme Servisini hizmete sunmuştur. Isınmayan ve temizlenmesi gereken petekler için size çok uzak olan mahallelerden servis aramanıza artık gerek yok. Serhat Peteke Temizleme Servisi ile sizlere daha yakın ve kolay hizmet sunmaktayız. Özel Makine ve tek kullanımlık ambalajlı Kimyasal ile Petek tesisatın da, petek diplerinde, kombi devir daim pompası ve ısıtma eşanjörün de oluşan pas, pis ve kireci temizleyerek dışarı tahliye etmekteyiz. Tek noktadan banyodan yapılan bu işlem ile diğer odalar daki petekleri sökmeden yerin de temizlemekteyiz.

Petek Temizliği esnasın da Banyo haricin de diğer odalar da ve petekler de herhan gi bir sökme yada takma işlemi yapılmamaktadır. Eviniz de dağınıklığa yada su akıntılarına sebep olmamaktadır. Kimyasal ve Makinemizin petek ve kombinize herhangi bir zararı kesinlikle yoktur. İşinde uzman ve deneyimli, titiz personeller ile hizmet vermekteyiz. Serhat Petek Temizleme Servisimiz den kesinlikle memnun kalacaksınız.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

 

Petek yıkama işlemi ne  Petek Temizleme Makinesi banyoda bulunan peteğin gidiş ve dönüş hattına bağlanarak başlanır. Makine bağlama işleminden sonra petekler ön yıkaması yapılarak kaba pislik ve varsa tortusu dışarı atılır ki kimyasal daha iyi etki yapsın ve tesisat içerisin deki kaba pislik diğer noktalara de geçmesin, ikinci aşama da Kimyasalı temizleme yapılır, 1 lt Konsantre özel Petek Temizleme Kimyasalı makineye ilave edilir. Tüm tesisat ve Kombi iç aksamları kimyasal ile yıkanır. Kimyasallı yıkama işlemi bittikten sonra Durulama işlemine geçilir. Peteklerin tamamının vanaları kapatılır ve bir tek peteğin vanası açık bırakılır, makineye bnyodan temiz su bağlantısı yapılır. Makine dönüş hortumu banyoda bir gidere verilir. Makine çalıştırılır ve vanası açık olan tek petek içerisin de ki bütün pislik ve kireç dışarı makine gücü ile atılır. Bu işlem sıralı olarak vana aç/kapa yöntemi ile tüm petekler de tek tek uygulanır. Kombi filtersi sökülerek temizlenir. Tesisat havası alınır ve Kombi çalıştırılarak müşteriye teslim edilir.

YENİMAHALLE KİMYASAL VE MAKİNE İLE PETEK TEMİZLİĞİ

ANKARA KİMYASAL VE MAKİNE İLE PETEK TEMİZLEME

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.