Posted by mrtplvc - 15 Mayıs 2019 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

ERYAMAN SU TESİSAT USTASI

 

Su tesisat arıza ve sorunları her dairede meydana gelmektedir. Özellikle Pis su gider tıkanıklığı, su tesisat kaçak arızası, tesisat borusunda oluşan su sızıntısı gibi sorunlar kolayca çözülemeyecek sorunlardır. Eski sistemlerin aksine su tesisatında oluşan sorunlar teknolojik cihazlar sayesinde kırma yada dökme yapmadan makineli sistemler ile tamir edilmektedir.

Su kaçağı tespiti yapılır iken termal kamera ve dinleme cihazları kullanılmktadır. Sıva yada duvar arkasından, tavandan, fayanstan akan su sızıntılarını tespit edebilmek için Termal kamera ve dinleme cihazları kullanılmaktadır. Termal kameralar fayans altında, parke altında oluşan su kaçaklarını görüntülü şekilde tespit etmektedir. Eryaman Su Tesisatçısı olarak su kaçak ve sızıntı tespitinde en geleişmiş cihazlar olan termal kameraları ve dinleme cihazlarını kullanmaktayız.

TIKALI KANAL VE PİMAŞ AÇMA ERYAMAN

 

Su tesisat aksamlarında oluşan diğer bir sorun ise pis su gider borunlarında oluşan Tıkanıklık Açma işlemleridir. Mutfak Lavabosu, tuvalet giderleri, banyo süzgeçleri, logar hatları, kanalizasyon boruları gibi alanlar da çeşitli sebepler ile tıkanıklıklar oluşmaktadır. Eryaman Tıkanıklık Açma servisimiz kanalizasyon borularında oluşan tesisat tıkanıklıklarını robot makine ile kırmadan açmaktadır.

SU TESİSATÇISI 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.