Posted by mrtplvc - 27 Mayıs 2015 - Tıkanıklık - 12 Comments

Sincan Tıkalı Gider Kanal Açma 

 

Sincan Tıkalı Gider Kanal Tuvalet açma Servisi, Tuvalet tıkanıklık açma, Mutfak Tıkanıklık açma, Banyo Lavabo Tıkanıklık açma Balkon gideri tıkanıklık açma  işlerinde Robot Makineler ile kırmadan giderleri açmaktadır. Sincan Tıkalı tuvalet gider açma servisimiz ile artık Tuvalet taştı, banyo taştı, lavabo taştı tesisat tıkandı sorununa son. Pis su borusunda oluşan tıkanmaları pratik çözümlerle kolayca açmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Evinizde Şu sorunları Yaşıyor İseniz Bizi Araya bilirsiniz ;

  • Tuvalet Tıkanıklığı Açma,
  • Mutfak Tıkanıklığı Açma,
  • Banyo Süzgeç tıkanma sorunu,
  • Lavabo borularında su geliyor,
  • Lavabodan pis kokular geliyor,
  • Lavabo taştı acil usta telefonu,
  • Bina logar borusu tıkandı,
  • Kanalizasyon giderleri açma,
  • Robot Makineli usta hizmeti
  • Tesisatçı Usta Telefonleri

gibi soru yada sorunlarınız da Murat Tesisatı araya bilirsiniz.

Tuvalet tıkandı, Nasıl açılır?

 

Tuvalet tıkanıklıkları, tuvalet taşından taşmaya, yada yerdeki süzgeçlerden geriye pis su gelmesine sebep olmaktadır. Tuvalet pis su borusu, dairenin genel pis su hattının bağlandığı ana borudur. Bu pis su borusu, yani tuvalet tıkandığında evin genel su boru hattı tıkanmaktadır. Bu tıkanıklık en zor tıkanıklıktır. Sincan Tıkalı Tuvalet açma ustalarımız, Elektrikli Robot Makine ile bu gibi en zor tıkanıklığı bile kolayca açmaktadır.

Tuvalet taştı, Pis su yerden çıkıyor, süzgeçten pis su geliyor, tuvalet suyu gitmiyor gibi sorunlarda Sincan Tıkanıklık açma servisimizden yardım alınız.

Mutfak Tıkandı, Lavabo Taşıyor Ne Yapmalıyım ?

 

Mutfak tıkanıklığı sebebi ile su taşması en sık ve zor durumlardan biridir. Bina mutfak gideri tıkalı ise, bu gidere ortak giderde denir, üs kat dairelerin mutfağında kullanılan sular sizin evinizin mutfağından taşma yapar. Bu tıkanma şekli en sıkıntılı tıkanmadır. Ev sahibi evinde olamadığı zaman daire su baskınına maruz kalmaktadır.

Mutfak lavabosu gibi pis su boruları genel olarak yağ atıklarının lavaboya dökülmesi, bulaşık makinesinin yıkadığı yağlı suyu gidere atmasından kaynaklanmaktadır. Yağlı atıklar atık su borularına birikerek ve de yapışarak zamanla sertleşmekte ve su borusunu tıkamaktadır.

Sincan Tıkalı Gider Kanal Açma firmamız, Robot makine ve aletlerle profesyonel bir şekilde evinizi daha fazla kirletmeden kolayca açmaktadır.

Mutfak lavabo tıkanıklık açma ücreti, tıkanıklığın durumuna göre size bildirilmektedir.

En sıkıntılı tıkanıklıkları Özel Makine ve aparatlar ile kolayca kırmadan açabiliyoruz. Evinizde Misafiriniz mi var ve Mutfağınız mı tıkandı sakın endişe etmeyin.

Bizi arayın ve rahatınıza bakın.

Murat Sıhhi Tesisat

 

Ümitköy Tıkalı Kanal Gider Açma  

 

Tanıtım Videomuz


12 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.