Posted by mrtplvc - 22 Kasım 2018 - Bölge Su Tesisatı, Genel, Su Kaçağı, Tıkanıklık - No Comments

SU TESİSAT SIZINTI VE SU KAÇAKLARININ TAMİRİ 

 

Tesisatınızın diğer alanlarında olduğu gibi klozet ile ilgili çeşitli arızalar ve sorunlar yaşanabilir. Klozet sifonu, klozet musluğu, rezervuar, klozet iç takımları arıza yaparsa zorluk çekebilirsiniz. Bu konuda Su Tesisatçısı Ankara firmamızdan güncel yöntemlerle yardım alabilirsiniz. Klozet tamiri konusunda deneyimli personelimiz sizlere yardımcı olacaktır. Gerekirse eskimiş tamiri mümkün olmayan klozet iç takım değişimi yaparak ekiplerimiz sorununuza kökten çözüm getirmektedir. Klozet içine su sızdırıyor, klozet suyu kesmiyor bunlar rezervuar arızasında yaşanabilecek sorunlardır. Gereksiz yere akan su yüzünden su faturanız yükselir, klozet temizliğinde sorun yaşarsınız. Klozet sifonu çalışmıyor ise sorunlarınız katlanarak büyür. Bunların tamiri için, klozet montajı gibi ihtiyaçlarınızda servisimizden usta çağırmanızı öneririz.

Tıkalı Kanal ve Gider Borusunu Kırmadan Makine ile Açma

Evde musluk tamiri yapanlar kadar musluk tamirini bilmeyen ya da bunun için vakit ayıramayan kişiler bulunmaktadır. Musluk tamircisi Ankara servisimiz her model musluk tamirinde müşterilerine hizmet vermektedir. Eğer musluk su damlatıyor diye yakınıyorsanız ekiplerimiz musluk contası değişimi ya da musluk değişimi konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bazı müşterilerimizden gelen musluk kırıldı taleplerinde de musluğu yenisi ile değiştireceklerdir. TSE kalite belgesine sahip musluk modellerimizden beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. Su tesisatçısı olarak firmamız müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Musluk tamirinde firmamızdan itinalı bir işçilik ve hizmet alabilirsiniz. Ayrıca firmamız modelini beğenmediğiniz muslukları ekonomik fiyatlar ile kaliteli musluklarla değiştirmektedir. Musluk tamiri ve montajında hak ettiğiniz hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Su Tesisat Arıza ve Boru patlak Tespit ve Tamiri

Tesisatınızda su sızıntısı varsa zaman kaybetmeden tesisatçı çağırmanızı öneririz. Bu sorun evinize zarar verebilir, maddi açıdan size ayrı bir külfet olabilir. Klozet ve musluk tesisata tamircisi Mamak firmamız her türlü klozet ve musluk arızasında, tıkanıklık ve su kaçağı arızasında sizlere yardımcı olacaktır. Tesisatınızda su kaçak tespiti ve tesisat arıza tespiti için firmamız modern cihazları kullanmaktadır. Bu yüzden firmamız etrafa hasar vermeden tesisatınızı kullanabileceğiniz şekilde sizlere teslim etmektedir. Musluk su sızıntısı, klozet tıkanıklığı açma, klozet su kaçağı gibi sizleri mağdur eden sorunlardan zahmetsizce kurtulmak için firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda firmamız sizlerin yanında olacaktır.

İletişim

 

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.