Posted by mrtplvc - 23 Haziran 2018 - Bölge Su Tesisatı, Su Kaçağı, Tıkanıklık - No Comments

SU TESİSAT TAMİRİ ANKARA

 

 

Su tesisatlarında oluşan arıza ve çeşitli sorunların çözümüne odaklı çalışmaktayız. En profesyonel çözümü en hızlı şekilde kapınıza getirerek acil su tesisat servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ankara’nın 10 ayrı noktasında servis hizmetine sahibiz.

Cihazla Su Kaçak Tespit

 

Termal Kameralı Su Kaçak tespiti servisimiz ile en zor su kaçaklarını görüntülü olarak kırmadan yer tespiti yaparak bulabiliyoruz. Su kaçak arızlarını kırmadan dinleme cihazı ve görüntülü kameralarımız sayesinde kırmadan tespit ederek tamirini yapıyoruz.

Su sızıntısı, boru patlaması, su damlama gibi sorunlarınız da görüntülü kameralar ile eviniz de duvar ve zeminleri kontrol ettirmeden sakın kırdırmayın. Cihaz olmayan tesisat ustalarının kaçak tespiti yapmadan arızanın yerini bulabilmek için evin her yerini kırdığını ve buna rağmen kaçağı bulamadan firmamızdan yardım istemesi durumunu çok yaşadık. Hatta Alt kata damlayan su kaçağının bula bilmek için alakası olamayan dairelerin boştan yere kırıldığını da gördük. Bu sebeple su kaçak tespiti yaptırmak için Murat Tesisattan hizmet isteyin.

Makineli Tıkanıklık Açma

 

Tıkalı gider ve kanal açma işlemlerini de ileri teknolojiye sahip robot makinelerimiz sayesinde pimaş ve tesisat borularını kırmadan aça biliyoruz. Tuvalet, banyo ve mutfak lavabosu gibi alanlar da ki pis su borularında oluşan TIKANIKLIK ları kılavuzlu robot makineler ile kolayca ve kırmadan açıyoruz. Tıkanıklık sebebi ne olursa olsun pimaş boruların içerisinde ki tıkanıklığa sebep olan cisimleri kolayca dışarı çıkarıyoruz.

Ankara’nın her yerinde servis araçları ile hazır bulunan ekiplerimizin araçlarında, tıkanıklık ve su kaçak tespiti ya da su tesisat arızalarına müdahale etme kabiliyetine sahip personel ve  cihazlar bulunmaktadır.

Ankara Su Tesisat Tamircisi olarak her ilçeye servis sağlayarak, Ankara genel,i hizmet sunmaktayız. İlçe yada semt farklılığına dayalı her hangi bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Firmamızın fiyat politikası Ankara geneli hizmet sunacak şekilde belirlenmiştir.

Su Tesisatçısı Servislerimiz :

Keçiören Su Tesisatçısı, Yenimahalle Su Tesisatçısı, Eryaman Su Tesisatçısı, Sincan Su Tesisatçısı, Etimesgut Su Tesisatçısı, Çayyolu Su Tesisatçısı, Ümitköy Su Tesisatçısı, Çankaya Su Tesisatçısı, Gölbaşı Su Tesisatçısı, Mamak Su Tesisatçısı, Pursaklar Su Tesisatçısı, Etlik Su TesisatçısıBatıkent Su Tesisatçısı, Çukurambar Su TesisatçısıYenikent Su Tesisatçısı , Dikmen Su Tesisatçısı

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.