Posted by mrtplvc - 26 Nisan 2019 - Bölge Su Tesisatı - No Comments

SU TESİSATÇISI ÇİĞDEMTEPE 

 

Değerli müşterimiz, su tesisatın da oluşan arıza ve onarımlar artık çağın getirdiği yenilikler sebebi ile teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. Her türlü su tesisat arıza ve espit işlemlerin de artık su tesisatçısı ustalarımız makine ve elektironik cihazlar kullanmaktadır.

Su tesisat borularında oluşan arızalar sebebi ile komşunuzun tavanından damlayan su sızıntıları en büyük ve çözülmesi zor olan sorunlardan biri idi. Ancak şimdi su tesisat borularında oluşan su kaçaklarını Çiğdemtepe su tesisatçısı ustalarımız Termal Kamera ve Dinleme cihazları kullanarak kolayca tespit edebilmektedir. Su tesisatçılarımız gayet profesyonel ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Sıhhi Tesisat Ustası Çiğdemtepe

Pis su tesisat giderlerinde oluşan tıkanılık sorunu da müşteriyi sıkıntıya sokan sorunlardan biridir. Mutfak lavabo tuvalet gider borularında oluşan tıkanıklık açma işlemleri artık kırmadan Robot makineler ile açılmaktadır. Tıkanıklık Açma işlemi için Alman malı Rothenberger Kanal ve Gider Açma makinesi kullanmaktayız. Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak dünya çapında profesyonel hizmet veren su tesisat firmalarını takip ederek gelişen makine ve cihazları envanterimize alıyoruz. Ankara geneli her ilçede servis araçlarımız ile fiyat farkı almadan en uygun fiyata tesisat tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız.

Yenimahalle Su Tesisatçısı olarak sizlere hizmet sunmak için her mahalleye ayrı hizmet sağlayıcı ekiplerimiz mevcuttur. Su Tesisatçısı, Tesisat Kaçak Tespiti, Tıkanıklık Açma, mutfak lavabo, klozet, banyo gibi pis su borularında her ne sebeple olursa olsun tıkanıklık, su damlatma, su sızıntısı gibi arızalarda bizi arayabilirsiniz.

YENİMAHALLE SU TESİSATÇISI

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.