Posted by mrtplvc - 16 Mart 2018 - Bölge Su Tesisatı, Tıkanıklık - No Comments

TIKALI KANALİZASYON BORUSU AÇMA

 

Tıkalı Kanalizasyon açma servisimiz, kanal ve gider borularını, logar pimaşlarını kırmadan Robot Makine ile açmaktadır.  Çeşitli sebeplerden dolayı tıkanan, lavabo, tuvalet, mutfak ve bina sığınak yada garajlarından pis suyun dışarı çıkması, kanal gider taşması gibi durumlarda Ankara Kanalizasyon Tıkanıklık Açma servisimiz hizmetinizdedir. En gelişmiş cihaz ve kameralar ile kanalizasyon açma işlemlerin ve kanal içi boruların görüntüleme işlemlerini kırmadan yapmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

Kanalizasyon tıkanıklıklarına dışarıdan atılan bez, ıslak mendil, çamaşır gibi sebep olduğu gibi, pis su borularında oluşan çökme sebebi ile bükülme ezilme, yada kırılma, ters eğim sebebi ile oluşan yağlanma ve pis suyun kireçlenmesi kanalizasyon tıkanmalarına sebep olmaktadır. Ankara Kanalizasyon Açan Ustalarımız ile, ev yada iş yerleriniz de oluşan tıkanmaları kırmadan dökmeden RoboT Kanal Açma Makineleri ile kolayca açıyoruz.

Mutfak Lavabo Borusu Açma

 

Rogar çukuru kapağını, kanalizasyon çukurunun yerini tespit edemiyor iseniz, lağam çukurunun yeri kayıp oldu ise kanal görüntüleme ve kayıp çukur bulma tespit cihazlarımız ile Kanalizasyon bacalarını kolayca buluyoruz. Ayrıca tıkanmaya sebep olan cisim yada arızayı kanal görüntüleme kamerası ile size gösteriyoruz.

Kanal açma makineleri iki çeşittir :

 

 

Birincisi ve en yaygın olanı spirel yaylı olan robot makinedir. Bu makineler pimaş boru ve kanal giderlerinin içerisine sprel yayı çok güçlü bir şekilde döndürerek iterler. Tıkanıklığın olduğu bölgece özel kırıcı ağız aparatı yada bez tutucu aparat ile tıkanıklığın yapısına göre müdahale edilir. Tıkanıklık yağlanma  gibi durumlardan meydana gelmiş ise makine bu sertleşmiş yağ tabakasını parçalayarak kanalizasyon çukuruna gitmesini sağlar.

İkinci kanal açma makinesi ise yüksek basınçlı ve suyla açma işlemi yapan kanal yıkama jetleri, bu daha çok bina dışı logar çukurları arasın da ki boruların tıkanmasın da kullanılır. Tıkalı kanalın iç kısmına yıkama hortumunun baş kısmını iterek çalıştırmaya başlanır ve jet motor yarattığı yüksek basınçlı su ile hortumu ileri iter ve kanalı yıkamaya başlar.

PURSAKLAR KIRMADAN MAKİNE İLE TIKALI GİDER BORU AÇMA

GÖLBAŞI MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER KANAL AÇMA

ÇANKAYA MAKİNE İLE TIKALI GİDER KANAL AÇMA

SİNCAN MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER KANAL AÇMA

MAMAK MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI KANAL GİDER AÇMA

ERYAMAN MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER KANAL AÇMA

KEÇİÖREN KIRMADAN MAKİNE İLE TIKALI GİDER AÇMA

YENİMAHALLE ROBOT MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI GİDER AÇMA

ÇAYYOLU MAKİNELİ KIRMADAN KANAL AÇMA

ÜMİTKÖY MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI KANAL AÇMA

ÇANKAYA TIKALI GİDERİ AÇMA

SİNCAN MAKİNE İLE KIRMADAN TIKALI KANAL AÇMA

 

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.