Posted by mrtplvc - 22 Haziran 2019 - Tıkanıklık - No Comments

TIKANIKLIK AÇMA ERYAMAN

 

Eryaman Ankara’nın en güzide mahallelerinden biridir. Bizler de bu güzide semtte oturan müşterililerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Eryaman gider tıkanıklık açma konusunda tecrübeli bir firmayız. Neden mi? Şöyle ki su tesisat arızlarının onarımında her türlü eğitimi alıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Kesinlikle kırmadan tıkanıklığı açıyoruz. Bu işi yaparken son sistem robotik makinalar kullanıyoruz. Aklınıza ilk gelen firma olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

 

MUTFAK LAVABO TIKANIKLIK AÇMA

Banyonuzda duşa kabin ya da küvet gideri artık eskisi gibi çekmiyor, ya da sık sık tıkanıyor mu? Elinizdeki gider açıcılarla bir noktaya kadar tıkanıklığı açıyor olabilirsiniz. Zamanla giderde biriken saç kıl gibi cisimler tıkanmayı daha da arttırır.

Her ne kadar kostik tarzı gider açıcılar bu cisimleri eritip giderinizi açıyor gibi görünse de belirli bir zaman sonra tıkanmaya engel olamaz. Bizler tıkalı gider işinde kullandığımız cihazlar yardımıyla bu işi yapıyoruz. Önce kamera yardımıyla tıkalı bölgeyi tespit ediyor, sonra da gider açma makinamızla tıkalı alanı açıyoruz.

TUVALET KLOZET TIKANIKLIK AÇMA

Eryaman ve civarında tıkanıklık açma işlemini en hızlı şekilde biz yapıyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli Eryaman su tesisat personelimizle işçiliğimize güveniyoruz. Sizler gündelik hayatınıza devam ederken bizler işimizi yapıyor ve sizleri bu istenmeyen durumdan kurtarıyoruz. Bina orak kullanım alanlarında meydana gelen tıkalı gider borularını zamanında değiştiriyoruz. Bina yöneticilerinin bina sakinleri ile arasını açmadan işimizi bitiriyoruz.

Bizler biliyoruz ki pis su gider boruları zamanında değiştirilmezse ya da tıkanıklık giderilmezse orada yaşam kalitesi düşer ve aynı alanda yaşayan insanlar arasında sorunların artmasına sebep olur. Murat Tesisat müşteri memnuniyetini en önde tutuyor. Eryaman’da bir müşteriyi kaybetmekten üzüntü duyarız.

KANALİZASYON VE LOGAR TIKANIKLIK AÇMA

Herkes gibi bizler de insanız. İşimizi önemsiyoruz. En kaliteli hizmeti sunmak için Eryaman’da var gücümüzle çalışıyoruz. Her türlü banyo, tuvalet, klozet, mutfak giderlerinde meydana gelen tıkanıklığı en etkili bir şekilde açıyoruz. Murat Tesisatı sosyal medyadan takip edebilir, videolarımızın altına yorum yapabilirsiniz. Ayrıca web sitemizi ziyaret ederek aklınıza takılan sorularınızı deneyimli ustalarımıza sorabilirsiniz. Murat Tesisat müşterilerine güven verir. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

 

TIKANIKLIK AÇMA ANKARA

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.