Posted by mrtplvc - 12 Mayıs 2015 - Bölge Su Tesisatı, Faydalı Bilgiler - 1 Comment

Tuvalet Tıkandı (Tuvalet Taştı) Ne Yapmalıyım?

 

Tıkanmış bir tuvaleti sorun olmaktan çıkarıyoruz. Bu sorunu çözmek için evinizi kırıp dökerek daha fazla bir sorunla sizleri yormuyoruz. Tıkanmış bir gider için ilk olarak bina yönetiminize haber vermelisiniz. Sizin üstünüzde sizlke ortak su giderini kullanan komşularınıza sorununuz giderilinceye kadar banyo, lavabo, mutfak tuvalet gibi yerleri kullanmamaları konusunda uyarmalısınız,çünkü onların kullandıkları su tıkanmış borudan gidemeyeceğinden sizin dairenizde ki en kolay gider borusundan geri tepme yapacaktır.

Bu önlemi aldıktan sonra ivedi bir şekilde profesyonel Robot Makineler ile hizmet veren ve evinizi kırmadan bu sorunu çözebilecek bir tesisat Firmasından hizmet talep edin. Ankara da Makine ile Kırmadan Tıkalı Kanal Gider Tuvalet Açma Servisi size bu hizmeti 7/24 sunmaktadır.

Tıkanmış giderlere kimyasal dökerek açıldığını düşünmeyin unutmayın tamolarak açılmayan giderler siz evinizde yok iken tekrar tıkanır ve döndüğünüzde evinizi hiçte iç açıcı bir şekilde bulamaya bilirsiniz. Tatilden yada yazlığınız dan dinlenmiş bir şekilde evinize döndüğünüz de keyfinizi kaçıracak durumlara sebep bırakmayınız. Ankara Makine ile Tıkalı Gider Kanal Açma Servisi size uzman hizmet vermektedir.

 

Tıkalı Tuvalet Açma Ankara

Tıkalı Tuvalet Açma Ankara

Tıkalı Gider Açma Makinesi Ankara

Tıkalı Gider Açma Makinesi Ankara

 

Murat Sıhhi Tesisat Hırdavat

Ankara Bölge

0 539 666 42 48

 

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, KeçiörenMamak, Pursaklar, SincanYenimahalle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.